Alte știri din fotbal
S-a încăpățânat să gafeze: Epassy, două greșeli la faza în care Petrolul a egalat-o pe Dinamo
0
Metaloglobus a vândut PRIMUL jucător din istorie! Suma e infimă
0
Mesajul lui Darius Olaru la o zi după eliminarea din Europa League: „Utimul meci”
0
Ce a afișat PCH în memoria suporterilor decedați ai celor de la PAOK: „Rămâneți puternici!”
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Volodimir Zelenski a vorbit cu Nicușor Dan despre energia din Ucraina: ...
Libertatea
Or fi si jucatorii de vina dar cand tu ca antrenor joci cu Rubio pe post de mijlocas , cand el nu stie sa stea in teren pe acel post ,,...atunci de ce mai avem mijlocasi de profil ofensiv ....Hai nea Ando sa bagam numai fundasi pe toate posturile chiar si in atac sa-l bagam pe Mehmedovici sa ,,ii surprindem pe adversari".... nea Ando...nea Ando....a cui a fost greseala?...numai a lui Tudor care nu a vazut fault la golul 2 al clujenilor ?....Sa fim seriosi si poate va citi si nea Ando acest mesaj care nu e scris din rautate cum fac altii....Jucati-l pe Bakaj !!!
pe andone l-a batut soarele in cap prin arabia si nu mai are cu ce gandi ! pana si suporterii (evident, cei ce tin cu dinamo) ar face o echipa mai buna cu lotul pe care-l are ! dar poate face echipa pentru adversari !?
ce vina are Andone daca jucatorii sunt petarda? ma rog.... nu toti
DE CE NU E ANDO ANTRENOR -IN TURUL CAMPIONATULUI ACASA JUCA CU DOI INCHIZATORI IAR IN DEPLASRE CU UNUL ,ACUM CAND AVEAM NEVOIE DE PUNCTE A FOLOSIT DOI INCHIZATORI - SI RUBIO VARF ,DAR GIORGIAN PAUN ,N-ARE OCHI PT JUCATORI EX HELDER ,ACUM AU INTELES POATE SI SUPORTERII CA GIOVANII AI FACE ECHIPA CA ANDO N-ARE NICI O TREBA CU ACEASTA MESERIE CA NU STIE SA-I PUNA IN TEREN DACA MAI VINE UN DINAMOVIST -TALNAR ,ION MARIN ,DINU ,MOLDOVAN O SA SE ALEAGA PRAFUL DE TOT
ANDONE ESTE SINGURUL VINOVAT .....!!!!! NUMAI INOVATII , CARE SE DOVEDESC A FI PROSTII MONUMENTALE , CUM AR FI TITULARIZAREA LUI BALGADEAN IN PRIMELE ETAPE SI INSISTENTA MALADIVA CU CARE IL PROMOVEAZA PE ACEST "ZUGRAV" RUBIO, CARE I-A ZUGRAVIT CASA DE LA ELCHE , IN PRIMUL 11 !!!! CUM SA-L LASI PE GEORGIAN PAUN IN AFARA LOTULUI CIND LIPSESTE TORJE ????? BACAJ NU POATE JUCA DECIT IN CENTRU !!!!!! ASTA S-A VAZUT DIN PRIMUL MECI , IAR ANDONE IL TRIMITE PE ALEXE PE DREAPTA CA SA-I FACA LOC ALBANEZULUI PE STINGA ........!!!!!!! RISUL CURCILOR DOMNILOR ........
pai cum sa intinerim echipa cu , mehmetovici , dolha , patrascu , margaritescu , munteanu , vlad munteanu , pe danciulescu nu il pun pentru ca oricum alearga mai mult ca si ganea si ii de 5 ori mai rapid , unde ii pustiu ala minune stanescu ??? de ce nu ii se da sanse
nu te referi la c1oban te rog ca doar stim cu totii ca-i Fulgerat de traznet.
Iar corectam apararea?Din nou aceleasi motive puerile?Sa fim realisti si obiectivi,din pacate Andone nu mai e antrenor de Dinamo in 2011 iar cu lotul actual nu poti emite pretentii la campionat,sa nu fim ridicoli ca altii si sa zicem si sa credem ca mai avem sanse la titlu.Din nefericire am ramas cu Nicolae Badea care nu vrea sa investeasca iar performanata fara bani,fara transferuri de calitate nu se poate,sa crezi ca poti pacalii competitia cand altii investesc real nu doar verbal e incompatibil cu fenomenul fotbal.Vrajeala asta cu intinerirea lotului nu tine fiindca in primul 11 sunt aproape aceeasi jucatori din tur asa ca domnule Badea sa lasam demagogia ca va exprimati atat de academic.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.