Comentarii (290)
badeadorian
badeadorian  •  11 Mai 2012, 14:39
Postat de steaua.libera pe 11 Mai 2012, 14:37

E aiurea sa vorbesti despre arbitraj intr-un meci in care ati fost la mana voastra. Daca mai tineati un minut scorul, castigati. Sau trebuia arbitrul sa faca marca la ljubojevic? ori s-au acordat prea mult minute de prelungiri cum a zis luce?

Am raspuns mai jos .

juveale
juveale  •  11 Mai 2012, 14:38
Postat de steaua.libera pe 11 Mai 2012, 14:34

Cum sa joace ma pentru cfr daca ei se lupta ca nebunii sa scape de retrogradare? A, ca indirect cu rezultatul lor au ajutat cfr-ul, e corect. Tu crezi ca cfr le-a dat vreo valiza? Crezi ca pascani e prost sa dea bani cand nu e nevoie? Pe fcm nevoia i-a impins sa nu piarda in giulesti. "daca erau retrogradati la fel jucau"... daca si cu parca.

eu imi mentin parerea,oricum sper sa se lupte ca ''nebunii' si la anul in liga a 2-a

steaua.libera
steaua.libera  •  11 Mai 2012, 14:38
Postat de badeadorian pe 11 Mai 2012, 14:35

La acest stil jegos un arbitru CORECT le spune in minutul 90 : Baieti ! ati tras de timp 83 de minute !!! acum imi pare rau dar in DOUA MINUTE sunteti la dus !!! Asta daca sunt condusi . Daca scorul este 0-0 UN ARBITRU CORECT prelungeste 4-5 minute partida , si gata . !!! Sesizezi diferenta ?

Inteleg ce zici, dar asta e o meteahna a tuturor arbitrilor romani. Asa se intampla in toate meciurile, nu doar in ale voastre.

badeadorian
badeadorian  •  11 Mai 2012, 14:38

Sa vezi ca locul 15 NU RETROGRADEAZA . Poli nu isi ia licenta iar acum nu mai dau baraj locul 5 cu locul 4 din B ca in cazul Vointei . Se parea ca ori ramane pe loc locul 15 ori se joaca in 17 la anul .

steaua.libera  •  11 Mai 2012, 14:37
Postat de steaua.libera pe 11 Mai 2012, 14:31

Tg Mures cu Sabau trage de timp mereu, aminteste-ti si cum a jucat contra Stelei. Cu mingi dezumflate si mai mult pe jos. Asta e stilul lor jegos

badeadorian
badeadorian  •  11 Mai 2012, 14:35

steaua.libera  •  11 Mai 2012, 14:34
Postat de juveale pe 11 Mai 2012, 14:28

rada are putina dreptate,mures a jucat pentru cfr nu pentru ei,iti zic eu...si daca erau retrogradati deja la fel jucau,despre zotta....mai bn ma abtin

steaua.libera  •  11 Mai 2012, 14:31
Postat de badeadorian pe 11 Mai 2012, 14:26

Rada a spus bine ce a spus ... sunt partide in care jucam acasa si acel proverbial 5 % pentru gazde se transforma inexplicabil in 10 % pentru oaspeti . La meciul cu Tg Muresul -Robert Dumitru a arbitrat smechereste contra noastra , nu ma poate convinge nimeni de contrariu . Nu da fault la Pancu la 18 m si apoi da imediat galben pentru capitanul de echipa ce AVEA DREPTUL sa ceara socoteala arbitrului pentru faultul neacordat -in speta tot Pancu -. Iar cand o echipa vizitatoare TRAGE DE TIMP NON-STOP pana in minutul 83 cand ia gol si apoie se gandeste sa iasa la joc NU DAI DECAT MAXIM 2 MINUTE DE PRELUNGIRI . cE SPUNE zOTTA este apa de ploaie in schimb .

badeadorian
badeadorian  •  11 Mai 2012, 14:29

Sunt sigur ca exista arbitrii ce fac in acest moment JOCUL VASLUIULUI . Robert Dumitru este unul . Pe noi ne-a jucat in foi de vitza iar pe Vaslui i-a arbitrat IMPECABIL .iA SA VEDEM noi ce jocuri mai arbitreaza si mai ales CUM arbitreaza acest SHMECHER !!!!

juveale
juveale  •  11 Mai 2012, 14:28
Postat de steaua.libera pe 11 Mai 2012, 14:18

rada a zis aseara ca e un curent anti-rapid si ca nu sunteti lasati sa jucati:))) cred ca-l trasese pe el curentul si-l durea maseaua iar zotta cica rapidul n-ar fi fost niciodata egalata daca era razvan pe banca. dar razvan nu era nici cand s-a facut 2-0 pt rapid