Comentarii (290)
badeadorian
badeadorian  •  11 Mai 2012, 14:26
Postat de steaua.libera pe 11 Mai 2012, 14:18

rada a zis aseara ca e un curent anti-rapid si ca nu sunteti lasati sa jucati:))) cred ca-l trasese pe el curentul si-l durea maseaua iar zotta cica rapidul n-ar fi fost niciodata egalata daca era razvan pe banca. dar razvan nu era nici cand s-a facut 2-0 pt rapid

Rada a spus bine ce a spus ... sunt partide in care jucam acasa si acel proverbial 5 % pentru gazde se transforma inexplicabil in 10 % pentru oaspeti . La meciul cu Tg Muresul -Robert Dumitru a arbitrat smechereste contra noastra , nu ma poate convinge nimeni de contrariu . Nu da fault la Pancu la 18 m si apoi da imediat galben pentru capitanul de echipa ce AVEA DREPTUL sa ceara socoteala arbitrului pentru faultul neacordat -in speta tot Pancu -. Iar cand o echipa vizitatoare TRAGE DE TIMP NON-STOP pana in minutul 83 cand ia gol si apoie se gandeste sa iasa la joc NU DAI DECAT MAXIM 2 MINUTE DE PRELUNGIRI . cE SPUNE zOTTA este apa de ploaie in schimb .

steaua.libera
steaua.libera  •  11 Mai 2012, 14:18
Postat de juveale pe 11 Mai 2012, 14:12

pai mai e si cu spiritu',dar nici chiar asa....ii intelegem cand mai pierd meciuri,dar nu in maniera asta... 2 meciuri la rand sa pierzi avantaje asa usor,si asta cu gaz e mai grav la 2-0 si om in plus

badeadorian
badeadorian  •  11 Mai 2012, 14:17
Postat de badeadorian pe 11 Mai 2012, 14:09

Nu cad fizic !!! Din instictul de as conserva fortele pentru etapele ramase se retrag in aparare . Este mai usor sa te aperi decat sa faci presing si sa ataci . Daca meciul de la Medias mai dura inca 15 minute sunt sigur ca Rapidul egala . Au fost prea siguri de rezultat si cu Muresul si cu Gazul .adu-ti aminte ca in meciul cu Concordia am primit gol pe contraatac in final cand Rapidul ATACA O ECHIPA EXCELENT PREGATITA FIZIC ce juca la meci nul .

Rectific . daca mai dura 15 minute Rapidul castiga ... ca de egalat egalase tot ei :)))))

steaua.libera  •  11 Mai 2012, 14:15
Postat de badeadorian pe 11 Mai 2012, 14:12

De unde reiese asta in postarea mea ??? Am spus ca probabil au avut si indirecte mai bune contra noastra decat contra Vasluiului . Foarte bine ca au JUCAT TARE SI CORECT .

A, ok, ma speriasem degeaba.

juveale
juveale  •  11 Mai 2012, 14:12
Postat de steaua.libera pe 11 Mai 2012, 13:56

sunt curios ce conferinta de presa mai face de data asta :)) egalul cu tgm l-a justificat prin faptul ca alex chipiciu a luat doar o etapa de suspendare la chiajna. doar ca uitase sa spuna ca si roberto iancu, ala de la chiajna care a fost eliminat in acelasi meci, a primit tot o etapa. la fel si zerka de la petrolul (care ii pusese ditamai piciorul pe cap adversarului), avram sau frasinescu de la medias. chestiile astea cand sunt invelite in ambalajul "singuri impotriva tuturor" prind de minune la unii rapidisti. dar din ce-am vazut pe-aici, v-ati cam saturat si voi. la articolul despre lucescu sunt numai contestatari

badeadorian
badeadorian  •  11 Mai 2012, 14:12
Postat de steaua.libera pe 11 Mai 2012, 14:06

Conteaza daca a fost stimulata? Valizele nu o puteau face decat sa joace corect! Va deranjeaza c-au jucat corect?

badeadorian
badeadorian  •  11 Mai 2012, 14:09
Postat de steaua.libera pe 11 Mai 2012, 13:57

Nu cred ca in cazul rapidului e vorba de pregatire fizica! Cum se face ca mereu dupa ce inscriu, ei cad fizic?

steaua.libera  •  11 Mai 2012, 14:06
Postat de badeadorian pe 11 Mai 2012, 14:04

Din punctul de vedere al Gazului pare normal . O partida in deplasare o abordezi intr-un fel iar o partida acasa in alt fel . Gazul era interesat SA NU PIARDA AMBELE MECIURI . Un punct parea salvarea definitiva . Acum sunt sigur ca Gazul ( in care Romgazul baga bani putini) a avut prima de joc mai mare cu Rapidul decat cu Vasluiul , probabil si din indirecte .

badeadorian
badeadorian  •  11 Mai 2012, 14:04
Postat de terminatorul2 pe 11 Mai 2012, 13:42

Cum comentezi faptul ca Gazul a jucat la Vaslui cu rezervele iar cu Rapid si-a dat viata pe teren ?

terminatorul2
terminatorul2  •  11 Mai 2012, 14:04

Simplu : ei ”trag” doar la egal : )))))))))))))))))))0 Cică ei nu vor titlul , doar cupa ! : )))))))))))))))))))))))))))))) Dacă si Duarte critică tactica lui Razvan !!!! No comment !!!