Alte știri din fotbal
Antrenor surpriză la Hermannstadt și doar 20 de jucători în lot cu o săptămână înainte de startul în Liga 2
0
Istvan Kovacs revine de la Mondial direct cu primul derby al sezonului în Superligă
4
Vândut de Rapid, Andrei Borza admite: „Decât să merg la o echipă mare și să stau pe bancă...”
9
De asta a acceptat Rapid doar două milioane de euro pe Andrei Borza
8
Știri din fotbal internațional
Înainte să se facă de râs cu Auda, Târnovanu a luat la mișto alți portari: „Ăia n-au mâini”
0
Fost campion mondial, în centrul unui scandal monstru! A fost amenințat cu moartea sau e doar „o campanie murdară”?
0
Încă un vicecampion mondial s-ar retrage! » „Nu știu dacă pot continua. Va fi foarte greu să mențin nivelul”
0
Efectul rezultatelor rușinoase din Europa: cine ne-a depășit în clasamentul coeficienților
0
Lifestyle
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht, alături de Isabel: „Viața s-a schimbat și îmi place!”
1
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
1
Șoferii din București și Ilfov, discriminați de asigurători la polițele ...
Libertatea
AI va distruge omenirea? Care este principalul pericol dezvăluit de ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Motorina standard se apropie de 10 lei/l, vineri, 24 iulie 2026. Cât costă ...
Libertatea
VIATA ASTA TIN CU "U"!Nu ma droghez,sunt student anu 2 UT CLUJ, cunosc destui franari drogati,vai de ei,repetenti... (de 2-3 ani cam de atunci existati toti,adfica aia 3-4 mii in tot cluju:))),restu pana la 10 mii is spectatori,unguri .SEC 0-1
CFR va castiga , sigur, in meciul cu Dinamo 2. HAI CFR.
in complectare vreau sa-ti amintesc ca NICI UN SUPORTER CFR-IST nu e la PUSCHARIE LA GHERLA!un suporter isi iubeste echipa , isi respecta adversara , si se respecta pe el insusi!voi nu aveti respect nici pentru clubul vostru , nici pentru jucatorii vostrii(vezi acum 3,4 ani daca-mi amintesc bine cand v-ati fugarit proprii jucatori)!tu nu ai cum sa intelegi anumite lucruri pentru ca tu inafara de Scandal , rachiu , vodka , etnobotanice nu stii nimic altceva! si lasa-ma sa ghicesc...ai ramas si repetent n scoala!! intre cfr si u e o mare diferenta de CLASA , de Eleganta , de Modestie , de Creatie etc! cei de la u marea majoritate sunt de pe Sate cu 8 clase..si alea terminate cu greu!
inainte de toate draga prietene sunt roman suta la suta si iti pot dovedi asta chiar intalnindu-te si sa-ti arat BULETINUL DE INDENTITATE!!! pe langa faptul ca dai dovada de o prostie iesita din comun...mai si tragi semnale de alarma! pai inainte de toate uitate performantele echipelor...cantareste lucrurile si pe urma trage concluziile , nu face pe boul daca tu esti vaca! legat de fanii universitatii cluj ...prefer sa fiu SINGUR pe stadion si sa aplaud meci de meci la meciurile cfr-ului decat sa fiu un PROST (scris cu majuscule) nascut dintr-un PROST si o PROASTA! iar daca stai sa faci o analiza si te uiti atent la suporterii universitatii , vei ajunge sa-ti dai seama cine sunteti... halal
Din pacate transformarea din „U” in „dinamovitatea” n-o sa aduca nimic bun pt. Cluj. Cat despre meci, sa castige cine merita si sa fie un joc bun.
CFR a facut prea multe magarii si ar cam merita sa piarda.
19 Noiembrie 2011, 14:14 | CITEAZA 0 suporterii "U"-niversitari au anuntat clar ca nu va fi pregatita nici o coregrafie! acest meci a devenit pentru noi unul ca oricare altul! REPET!!!! NU EXISTA RIVALITATE INTR-E PELUZE PENTRU CA RIVALITATEA ESTE ATUNCI CAND AI CU CINE SA TE RIVALIZEZI! RIVALITATE ESTE LA DINAMO-STEAUA SAU POLI-UTA NICI DE CUM LA "U"-CLUJ- cfr!!!!! cfr NU EXISTA PE HARTA FOTBALULUI IN MATERIE DE SUPORTERI! SUNT DOAR NISTE UNGURI PLATITI SI SCLAVIA ESTE ATRIBUTUL DOMINANT AL ACESTOR MAIMUTE VISINII! BAFTA! SPER SA DEMONSTREZE ECHIPA DE CE ESTE IN STARE! SUPORTERII AU FACUT-O TOT TIMPUL! HAIDE "U"
nu tin cu niciuna dintre echipe,dar dupa cum s-a comportat conducerea cfr-ului cu preturile biletelor,as vrea sa bata U.
nu ti-a sunat ceasul si inca dormi?vise placute mai departe.
despre ciorile din ghencea evorba?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.