Alte știri din fotbal
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
7
Uluială în Croația: U Cluj, vicecampioana Superligii, bătută de niște copii!
4
Arena Națională, închisă pentru fotbal și în septembrie » Bătăi de cap pentru FCSB și Dinamo
1
Știri din fotbal internațional
Belgia - Iran, duel în grupa G de la Campionatul Mondial » Start de partidă!
0
Lamine Yamal, după Spania - Arabia Saudită: „Știți ce făceam la precedentul Mondial?”
0
Luis de la Fuente a numit 3 jucători ai Spaniei: „Au fost excepționali”
1
Mama lui Vozinha a ajuns în SUA și a transmis un mesaj emoționant: „Luptați, băieții mei”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
După votul masiv pentru Bolojan, liberalii au cerut un lucru clar de la ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Guvernul Veștea a devenit Guvernul PSD. Social-democrații vor vota ...
Libertatea
sunt initialele lor , "o"-ul din NO e de fapt un ND. in cazul lui vidanj oom el are pe piept ***....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu stiu ce face ***,dar cu siguranta *** plateste *** dinamoviste sa manipuleze opinia publica spunand ca totul este bine. dar deja *** cedeaza. a spus ca dinamo vrea in playout. iar dinamo o sa castige titlu cand il va lua. ha ha ha. negoitza asta va cumpara ca pe niste ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gigi Bi citește propunerile GSP, Luțu îi conspectează introspecțiunile citindu-i buzele și le transmite băiețeilor steliști de mici să le scrie aici. Profesionalist biroul ăsta de presă din Pipera! :))
luati si voi ceva la o suta doua. ceva muraturi din campionat
Steaua are nevoie doar d atacanti si nu de mijlocasi...stanciu...chipciu...ce mai vreti altceva? Si numa bn i se face loc in centru lui mihalcea...ca a vazut toata lumea ca are tot ce ii trebuie sa merite sa joace ca sa nu moara speranta
L-as lua pe Tanase de la Viitorul, in felul asta as face economie cu echipamentul, i l-as da pe ăla al lui Dodel :-)
Tanase pus la punct fizic este cu doua clase peste Dodel si ceilalti doi africani.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
si de atunci mai vedem ceva notabil la dodel? cat despre nationala becaliana, sa ma ierte bravii cititori ai ghesepeului, insa nu cred ca mai e cineva "naiv" sa creada ca acolo se ajungea "pe valoare". Ani de zile impresarii penali au "spalat" o gramada de jucatori pe la o nationala care desi e tot mai sus in clasamentul FIFA, joaca din ce in ce mai slab.
Acuma Sa fim seriosi ...dodel venea la Steaua dupa un gol cu Austria intr-un meci oficial ( Austria nu era ce e azi , Dar tot e ceva ) .... Astia nici nu miros nationala ....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.