Alte știri din fotbal
Daniel Pancu a vorbit despre zvonurile plecării la Rapid: „Nu am ce să lămuresc”
0
Florin Talpan, mesaj la 40 de ani de la Sevilla: „Fără mine, această victorie din anul 1986 nu ar fi fost celebrată”
0
Sărbătoare în Ghencea, la Steaua - Sepsi » Scenografie specială a Peluzei Sud + toate mesajele afișate
5
Steaua - Sepsi, în Ghencea, la 40 de ani de la Sevilla » Golul ANULUI în fotbalul românesc: rabona de la marginea careului
0
Știri din fotbal internațional
Tottenham a luat decizia în privința lui Radu Drăgușin » Noul preț stabilit pentru vânzarea apărătorului român!
0
Alt șoc la Real Madrid! Jucătorul „galacticilor” ia în calcul retragerea după o accidentare devastatoare
0
Drake a adus investitori americani în Serie A: „Este cel mai frumos oraș din lume”
0
David Beckham a vorbit la superlativ despre antrenorul momentului: „Nu s-a mai văzut așa ceva”
0
Lifestyle
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
1
Pe drum spre marele meci, s-a dezbrăcat și s-a pozat în toaleta avionului: „Regina se întoarce!”
2
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Trump forțează finalul războiului cu Iranul. Detalii din oferta de pace de ...
Libertatea
Lideri religioși avertizați să „se pregătească” pentru dezvăluiri despre ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Imaginile din satelit arată că Iranul a provocat distrugeri masive asupra ...
Libertatea
Cine a incasat 30 de goluri in derby din 2011 sa isi vada de saracia lor de club exclus din Uefa.
cel mai bun transfer pentru Steaua...Jijhi la Bellu....!!! sau macar inapoi la brutarie....!
sa vina florin tanase , martinus si amorim sunt praf si supraevaluati
randoame, că tu le știi pe toate, ce înseamnă, metre, MR, NO și MP înscrise cu majuscule sub țintele alea ce țin loc de sigle pe tricouri?
sapa fcsb-ista,sapa,sapa,pana cand vei da si tu de..apa...spalarea si apoi la cort,avem treaba azi puradeilor ros-albastri NEGRI :))
Banati animaleleastea!
ce e zzvarstica aia la FCSB ca stema ??? Gigi cumpara Casa Radio de la Turci si face acolo stadionul in curtea aia mare, acolo a fost stadionul lui Venus in trecut, numele va fi Romania Noua Bucuresti
martinus e total depasit de situatie..n-are fata de steaua....insistati pe stanciu si iancu....asta-i rezolvarea si cam ar fi cazul sa confirme...
apropos de moscova... dezertorii din armata regala, cei declarati tradatori, oreste alexandrescu si dumitru petrescu-grivita, ce-au adus ? tot o "surata" proletara? .....intitulata a.s.a bucuresti ,devenita dupa un scandal cu sovieticii in c.c.a adica casa centrala a armatei un gen de tdka (tentralnogo doma krasnoy armii) botezata de ceausescu in 1961 stiaua bucuresti... este?
Iancu meci de meci, asta e solutia, singura solutie. Daca nici acum nu demoinstreaza Iancu, ar trebui trecut langa Mihai Costea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.