Alte știri din fotbal
„Am multe guri de închis!”. Prima reacție a lui Anderson Ceara, după ce a picat transferul la FCSB
0
Mihai Stoica a făcut „primul 11” la FCSB și are un mesaj pentru fanii care cer transferuri: „Vi se pare slabă echipa asta?”
0
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
6
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
1
Știri din fotbal internațional
Planul noului șef al fotbalului italian: două nume uriașe pentru echipa națională
0
Zlatan Ibrahimovic, uluit de Mondialul făcut de Lionel Messi: „Cinci goluri în două meciuri... Eu am zero goluri la două Cupe Mondiale”
0
„De ce nu are Argentina jucători negri la Cupa Mondială?” » O analiză provocatoare Washington Post
93
Turcii i-au decis soarta lui Vincenzo Montella, după rușinea de la Mondial
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Benzina și motorina s-au scumpit marți, 23 iunie 2026. Cât costă un litru ...
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Ce urmează după respingerea Guvernului Veștea în Parlament. Procedura ...
Libertatea
SUNTETI TOTI PENIBILI CEI CARE FACETI COMENTARII DOAR DE DRAGUL DE A AIESI IN FATA CU CEVA,DAR VOI SIGUR NU SUNTETI SUPORTERII ADEVARATI AI STELEI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!RUSINEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Mai dar cum sunteti voi cei mai destepti,care le stiti pe toate,faceti-va voi antrenori ma ca sunteti tari!!!!!!!!!!!!!!!!!!,de cate ori intru pe site vad aceleasi comentarii de doi lei ,culmea ale suporterilor adevarati?????????!!!!!!!!!! ai Stelei CUM VA CREDETI VOI ,un suporter adevarat nu poate sa vrea raul echipei iubite indiferent de situatie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Daca sunteti destepti bagati la CAP
2) Jucatorii de valoare ai lui Dan Petrescu, cei care dadeau ritmul si pasele decisive, n-au ajuns la Steaua: Varga si Balan de la Sportu', Apostol (respins ca o masea stricata, cand era accidentat), poate Rusescu. Or fi avut un mic aport si de la "stelisti", dar nu esential. Partea proasta este ca acest "credincios"-Gigi Becali, in PACATOSENIA LUI, nu invata nimic si repeta greselile trecutului. M-am saturat sa-i tot scriu pe site-urile Stelei. BECALI ARE IMPRESIA CA STIE FOTBAL, CA E DESTEPT. DE FAPT, ESTE UN SIMPLU OM, CU O INSTRUIRE MODESTA, CARE NU POATE SA-SI DEPASEACSA CONDITIA INTELECTUALA ORICATI BANI AR AVEA. Prin urmare, TREBUIE SA SE INCONJOARE DE OAMENI DEST
Sorin Cartu este unul dintre numerosii antrenori sacrificati fara rost de Gigi Becali. Din pacate, Becali nu a inteles un lucru: fara lot de valoare, nici un antrenor de pe lumea asta nu poate avea rezultate. El raporteaza totul la performantele lui Dan Petrescu la Unirea Urziceni, unde, zice el, cu aceeasi jucatori luati de Steaua, a castigat titlul si 8 puncte in C.L. Pierde din vedere 2 aspecte: 1) daca el, personal, nu ar fi avut interese financiare cu Bucsaru, Unirea n-ar fi castigat pe bune ultimul meci cu Steaua, si, deci, titlul, in vecii vecilor . Pentru ca Steaua era, la acea ora, mai buna decat Unirea...o parere..
Cartu presimte ca Steaua nici nu va ajunge in finala cupei. :))
Unii antrenori mai au si orgoliu , nu toti accepta sa fie carpa cuiva (indifeent de patron) , totusi antrenorii cre vor venii la steaua , sa se gandeasca bine inainte .........ca de obicei prind 4-5 etape si jiji face echipa , degeaba baga jiji bani , daca el e antrenoru principal , uite toni la brasov , are mana libera, domnul Nicolae nu se baga la echipa , sa vedem daca va veni toni la steaua ce va iesi , cu jucatori de 10 ori mai bine cotati . FORTA STEAGU
Nu stiu ce aveti unii dintre voi cu Cartu!Eu zic ca ar face treaba daca ar fii lasat sa lucreze in liniste.Din pacate trebuie indeplinite 2 conditii!Sa aiba jucatori de fotbal si sa fie lasat in pace de mantuitorul Gigi Oieru!La Steaua se va continua cu schimbarile de antrenori pe banda rulanta.Sa vina Fergusson si nu va face treaba cu un asemenea patron. Sunt insa de acord ca sansele sunt minime ca Steaua sa prinda finala!Brasovul joaca mai mult fotbal si va fii greu ca Steaua sa scoata un rezultat bun la cum joaca,dar sperata moare ultima. Sper ca la final se va trage linie si jucatorii ca Bilasco,Onofras et company vor disparea! FORZA STEAUA!!
bai ....e simplu.......vin antrenorii sa ia banii gross........poa' sa- i injure jiji ,sa-i terfeleasca,sa-i umileasca......nu conteaza ....in 3 luni palmeaza cat pt. un 1an....2 ani....ii doare in poupou..... de fotbal si de steaua......banu' si paa.............
Pirtzu are pacatele lui, dar stie sa calculeze bine!!! Cand a zis ca mai sta 21 de zile la Steaua STIA ca echipa asta NU VA JUCA finala Cupei!!! Nici daca arbitreaza Tudor, Deaconu si Coltescu deodata (cu Onicash si Argatseala tusieri!) nu poate bate Brasovul in returul de la Brasov!!! Pentru asta ar avea nevoie de fotbalisti. De unde?...
bai ce pasarele calatoare sunteti voi jurnalisti GSP. Sunt sigur ca Steaua nu are cum sa intoarca rezultatul de 0-0 sa se califice in finala, doar joaca cu Brasovul nu cu orice echipa... acu serios, cel mai INUTIL articol ce putea sa va iasa din capetele voastre....samd. Pasari Kiwi sunteti!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.