Comentarii (18)
Romica Marcut  •  06 Iulie 2020, 07:25

Nu mor cainii cand vor *** ..***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

creeperno  •  05 Iulie 2020, 22:44

Daca eram cazarma eram plini de bani

gicab  •  05 Iulie 2020, 20:25
Postat de eur_rue pe 05 Iulie 2020, 19:40

Imi doresc sa retrogradam....dinamo este o bataie de joc ...un pi.sat de antrenor ..un *** de patron ce asteapta banii nostrii.... niste fakeruri de fotbalisti care nici in vestiar nu merita sa intre..... Dinamo are nevoie de retrogradare pt un nou inceput ..

Ai uitat sa spui... afara cu fotbalul din cazarma sovietoida...

elgabri  •  05 Iulie 2020, 19:57

U viitor Cr7 si Mihalcea nu stie ;)))

eur_rue  •  05 Iulie 2020, 19:40

Imi doresc sa retrogradam....dinamo este o bataie de joc ...un pi.sat de antrenor ..un *** de patron ce asteapta banii nostrii.... niste fakeruri de fotbalisti care nici in vestiar nu merita sa intre..... Dinamo are nevoie de retrogradare pt un nou inceput ..

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Iulian Vlaga  •  05 Iulie 2020, 19:32

Băsescule e frumos *** pe care l-ai pus la frf ?!dar cel de la ligă?!Asta merităm pt.că suntem niște oi.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Iulian Vlaga  •  05 Iulie 2020, 19:29

Codez88 ești un zero dacă ai o asemenea gândire.Nu contează dacă i sa explicat sau nu.Vreau ca tu și mihalcea(cu literă mică)să pățească la fel.petrescu să piardă titlul de campion cu cfr și mihalcea să retrogradeze.Antrenorii sunt angajați să găsească soluții corecte fără a umili copii.Sper să fie și ei umiliți și tu să scrii că li sa explicat că vor fi umiliți.

id45  •  05 Iulie 2020, 19:11

Foarte umilitor ! Ma intreb cum s-ar fi simtit ... '' marele '' fotbalist Mihalcea ... daca ar fi patit el asta ??? Dar traim in Romania si FOTBALUL ... Jocul Rege ... devine un politic de ... alba-neagra ! Sa NU ne mai miram de lipsa rezultatelor ... dar ce este mai FRUMOS SI GLORIOS decat sa ... bagi bani la pariuri , sa vezi meciuri fara spectatori si sa iei indemnizatie de arbitru '' cu probleme '' ... caci despre respect si spectacol ... !

adriann_  •  05 Iulie 2020, 18:44
Postat de codez88 pe 05 Iulie 2020, 18:09

Nu e nimic umilitor, pustiului i s-a explicat inainte de meci ca va fi schimbat la prima intrerupere a jocului. Mai umilitor mi se pare din partea lui Liviu Manolache sa posteze astfel de "articole" mizerabile, ***.

In mod clar o asemenea manevra este umilitoare doar daca nu se discuta dinainte cu jucatorul. Altfel e doar un mod de a ocoli un regulament destul de absurd, iar un copil capata sansa de a debuta 1-2-3 minute intr-un meci de liga 1, sansa pe care altfel nu ar fi avut-o. Daca se intampla la fc ***' nu ar fi fost prezentata asa pe gsp, asta e clar.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Stefan Patriche  •  05 Iulie 2020, 18:26

*** De asta n-o sa va plângă nimeni când o sa picați. Sunteți în stare sa argumentați orice doar propria neputință, propriile ticalosii (Borcea și Secu) pe astea nu le veți accepta. Fiti demni și ștergeți-o cu trecutul. A făcut pilosul lui Miliția&Secu rosu în gat. Ajunge cu mocangeala!