Comentarii (18)
valiza.epo  •  05 Iulie 2020, 17:54

Este "meritul" *** din FRF, cu regula lor idioata!!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

legoolas  •  05 Iulie 2020, 17:39
Postat de ishhhhhhhh pe 05 Iulie 2020, 17:38

Si pentru asta incepe sa-mi para bine ca Dinamo e pe ultimul loc. Cu tot respectul pentru fanii sai inimosi, dar au ajuns niste caini de pripas. O rusine absoluta a fotbalului romanesc.

lasa ca nici al vostru petrescu nu e mai presus de aceasta faza.

suprastark  •  05 Iulie 2020, 18:05

Nu a umilit pe nimeni, nici la CFR nici la Dinamo. Acest tip de schimbari este efectul unei legi idioate care UMILESTE profesionalismul celor care au creat-o. Tipic local pentru o tara unde puscariasii se intorc la locul faptei (becali,stoica) legea ori trebuia sa fie mai drastica ca sa elimine aceste alternative sau mai supla, ca antrenorii sa o vada ca pe o oportunitate sa isi promoveze tinerii. Sunt total de acord ca este nevoie de reforme drastice, dar regulamentele sunt total incoerente cu scopul pentru care au fost create.

tipsy  •  05 Iulie 2020, 18:04

Asta chiar e nesimtire. Ce se intampla daca juca si el 15-20 minute? L-a bagat pe Lazar, mare diferenta.

ishhhhhhhh  •  05 Iulie 2020, 17:38

Si pentru asta incepe sa-mi para bine ca Dinamo e pe ultimul loc. Cu tot respectul pentru fanii sai inimosi, dar au ajuns niste caini de pripas. O rusine absoluta a fotbalului romanesc.

Romica Marcut  •  06 Iulie 2020, 07:25

Nu mor cainii cand vor *** ..***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

creeperno  •  05 Iulie 2020, 22:44

Daca eram cazarma eram plini de bani

gicab  •  05 Iulie 2020, 20:25
Postat de eur_rue pe 05 Iulie 2020, 19:40

Imi doresc sa retrogradam....dinamo este o bataie de joc ...un pi.sat de antrenor ..un *** de patron ce asteapta banii nostrii.... niste fakeruri de fotbalisti care nici in vestiar nu merita sa intre..... Dinamo are nevoie de retrogradare pt un nou inceput ..

Ai uitat sa spui... afara cu fotbalul din cazarma sovietoida...

elgabri  •  05 Iulie 2020, 19:57

U viitor Cr7 si Mihalcea nu stie ;)))

eur_rue  •  05 Iulie 2020, 19:40

Imi doresc sa retrogradam....dinamo este o bataie de joc ...un pi.sat de antrenor ..un *** de patron ce asteapta banii nostrii.... niste fakeruri de fotbalisti care nici in vestiar nu merita sa intre..... Dinamo are nevoie de retrogradare pt un nou inceput ..