Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
Made in romania. La asa presedinti, asa decizii. E trist fiindca e clar ca nu o sa evoluam ca natie din cauza unor asa zis presedinti (de tara, de club,de federatie) care fac jocuri de culise. Ca doar la asta se pricep cel mai bine. Sa va fie rusine!!!
Nu că vor, merită, metre! Ia tu la puricat legile și regulamentele și vezi cine îți dă să ***, apoi să vii și să-mi dai dreptate dând dând mâini cu ***!. :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ei, na, asta a fost motivatia cu care ne-a dat Federatia in cap! La TAS s-a mentinut decizia!
varianta ligii cu point per game in playoff nici nu trebuia se existe, nu trebuia propusa. e ridicola, imorala si penibila ! ne e clar acum ca liga ne vrea retrogradati! singura sansa e sa nu se ratifice decizia la FRF ! depinde numai de Burleanu, CEx voteaza cum le cere el. daca si asta ne vrea dusi, mai ramane poate TASul .
EAD.RO INTERACTIVE, poate de la anu o sa fie mai interesat sa preia liga 2-a decat liga 1 unde o sa fie rating 0,000001 liga1 si liga 2 o sa aibe audienta mare .taie banii botosaniului si ii plateste meciurile lui Dinamo ca sa fie televizate .
Vorbesti prostii! Viitorul, Astra si Botosani au votat cu voi!
Esti dus cu capul talpanica. Daca ai fi stelist ai sti ca rivalitatea cu dinamo e mai mult decat crezi tu. Nici un stelist nu o sa vrea binele lui dinamo...NICIODATA. Astia ca tine sunt antiFCSB-isti vopsiti in fel si chip. Tu in rosu-albastru, altii in cfr-isti, ca deh....*** e mare , nu ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nici unul dintre ei! Pastreaza-i, sunt puricosi si latra tot timpul ca vor sa ramana in liga 1 !:))
se pare ca asistam la cea mai proasta...investitie
pt ca sa atinut craiova asta dovedeste ca acest sondaj sau ce a fost este impus .ca pe vremyuri cand se faceau blaturi ..dai -0 egalez si bat 2-1 ..echiele becaliote a votat ce a vrut stapanu iar craiova stia ca daca voteaza este egalitate si atunci a primit ordin sa se aptina ca balanta sa cantareasca in partea care nu trebuie pt dinamo .un campionat gigist psd-ist condus de unu pus politic .?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.