Alte știri din fotbal
Ultrașii Farului explică de ce au părăsit stadionul în minutul 15, la meciul cu Dinamo
0
5 lucruri care nu s-au văzut la TV la Farul - Dinamo » „Se întoarce Politic?”. Reacția lui Andrei Nicolescu
0
Învins de Dinamo, Ianis Zicu a răbufnit: „Urât! Ăsta e cuvântul”
0
A depus armele, după Farul - Dinamo, și a numit cele două favorite la titlu: „Noi nu mai avem nicio șansă”
1
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino 2-1 » Echipa lui Cristi Chivu, prima semifinalistă în Cupa Italiei
2
Arsenal - Manchester City, cu trofeul pe masă » „Cetățenii” s-au calificat fără emoții în finala Cupei Ligii
0
Isterie la sosirea lui N'Golo Kante la Fenerbahce!
0
Istorie în UEFA Youth League: 50.000 de oameni au venit la meciul cu Inter!
3
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
daca vine Dinu langa Neagoie pe banca, pana in iarna crapa si Dinamo si Dinu.
bre,cred ca si matale le incurci:)) uite, iti mai explic o data...orice antrenor vine nu are pe cine sa mai promoveze..:)
Sefule,le cam incurci!Tinerii pe care i-a promovat Bratu anul trecut- adica echipa de U19 a lui Dinamo-tocmai invinsesera pe ...Viitorul in finala!Deci,erau campioni!Iar la AEROSTAR a avut o echipa nou promovata!Si probabil ca nu a avut tineri,cu care sa inlocuiasca pe cei plecati!Sa nu comparam mere cu pere!
bratu era mai bun, doar i-a retrogradat pe aerostar bacau, plus ca promova tinerii care au luat-o cu 3-1 de la viitorul...hahahaha
asta ai inteles ? ca mister :) o sa stea pe banca ?
Nu nene,se dadea la nevestele lor!
Chiar,cine l-o fi propus pe "pretiosul"ala de Neagoe la Dinamo?Sa fie Dinu?
Dinu a mai fost antrenor, iar echipa mergea slab pentru ca jucatorii erau obositi de lectiile de istorie cu care-i plictisea la antrenamente!:)))
cred ca este fara sens...
Un pervers, la interes.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.