Alte știri din fotbal
La o oră după victoria cu Hermannstadt, Angelescu a intrat în direct și a anunțat decizia clubului: „Nu vrem”
0
Imagini emoționante după Hermannstadt - Rapid » Cristian Manea, în lacrimi, consolat de coechipieri
0
Daniel Niculae, după Hermannstadt - Rapid: „Este cel mai bun transfer din România”
0
Dorinel Munteanu, la pământ după eșecul drastic cu Rapid: „Îmi asum, sunt responsabil. Dacă sunt bărbați...”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona, victorie cu emoții în Cupa Regelui! După ce i-a eliminat pe Real Madrid, Albacete a fost aproape de o nouă mare surpriză
0
Arsenal a dat lovitura în minutul 90+7 contra lui Chelsea și s-a calificat în finala Cupei Ligii Angliei
1
Fostul star de la Real Madrid și Bayern Munchen, în negocieri cu o echipă din MLS
1
Reacția lui Udinese după a doua excludere a lui Răzvan Sava: „Nu a avut nicio problemă și mizăm pe el”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Lewis Hamilton a spart 140.000 de euro împreună cu Kim Kardashian. Vedetele ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
„Altfel, Guvernul pică până în iunie”. Kelemen Hunor i-a cerut „durului” ...
Libertatea
Bun , ce facem cu arbitrii FIFA: Kovacs si Coltescu? Au gresit grav pro Voluntari , favorizand- o in ultimele meciuri sa ramana im.divizia A!!!
Atita timp cit la voluntari primar este pandelica, chiar daca echipa va fi formata din persoane cu *** *** nu va retrograda, asa ca episoadele coltescu si kovacs sunt doar un act din piesa numita "hotia din liga I"
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mutu e păstrat ca antrenor principal (deși nu are patalama pentru asta), pentru că nu a reușit retrogradarea, poate o va reuși la următorul sezon
Voluntariul merita sa retrogradeze. A tinut-o in viata Coltescu, caci, altfel retrograda ....direct. Apoi si Kovacs a avut- si el - mila la citeva faulturi de galben-rosu. Mutu , ca antrenor, este vax, trebuia sa ii vedeti ,pe final, fata lui Sanmartean, un jucator util, tehnic,care lipeste mingea de picior, dar uitat de mutu.I n schimb Marele Mutu l-a bagat pe Voicu, un atacant care le are cu mingea ....ca tusea si junghiul. Pina la urma, pe Mutu, " l-a scos" Minca,( care chiar merita o prima mare), fara el se uita de antrenorul Mutu. Cu mare tristete constat ca in jurul Bucurestiului se fac jocurile, echipe multe acolo, arbitri bucurestenu le fluiera si le ajuta si acasa si afara, totul este facut pentru ei. Timisoara a fost victima principala a FRF , a arbitrilor si , dupa marile erori catastrofale, impotriva lor, nu am vazut nici o reactie la FRF. Timisoara a fost retrogradata de arbitri, este un adevar de necontestat. Este chiar trist. Nu as vrea sa ii determinati pe cei din west sa se creada nedoriti, si sa spere sa joace intr-un alt campionat....mai la west. Prea multa coruptie si prea multe aranjamente la FRF si in fotbalul romanesc.
VINOVATII SUNT URMATORII : 1. CONDUCEREA CAND PE LANGA CERNAT SI MARINESCU L-A ADUS SI PE SANMARTEAN ....!!!! 2. CONDUCEREA CARE NU L-A DAT AFARA PE NEANDERTALIANUL BALAN SI L-A ADUS A DOUA OPTINE DE VARF PE VOICU ....!!!!
"i-mi"..? si chindia i-a batut..:)
Rat mai lipsește
Prietene, Voluntariul a devenit un cimitir al elefantilor. Cu ce v-au ajutat Sanmartean si Cernat? Totusi i-mi pare rau ca nu v-au batut cei de la Chindia.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.