Comentarii (150)
 •  14 Aprilie 2008, 19:07

pe mine nu m`o intrebat nimeni,=)) care`i marja de eroare?!

 •  14 Aprilie 2008, 19:06

STIRE DE ULTIMA ORA Serios,da-ti drumul la televizoare si vede-ti pe toate posturile. S-a aflat ca a fost blat la cluj. O convorbire telefonica. Lupta STEAUA !!!

 •  14 Aprilie 2008, 19:06

si cum in tara predomina imbecilitatea, cretinatatea, ce mai, prostia propriu zisa... Si manelistii procentual sunt >50%, si nu m-as mandri cu asta

 •  14 Aprilie 2008, 19:05

prosport ----> de 5 gazeta ajungi sub prosport in maniera asta,pai normal k dintr-un sondaj de 200 d persoane dintr-un liceu de langa buCUResti nu putea iesi altfel!de ce nu ati facut 3 licee din fiecare oras mare!nu cred k mai arata asa sondajul asta idiot.in primul rand dintre toti ce au votat stiu macar unde joaca stiaua ninamo sau crapid meciurile???stiu cum arata un stadion de fotbal!!!GARANTEZ K 1% ar fi procentul maxim de cunoastere! cluj, ploiesti, timisoara, craiova, arad aici sonda

 •  14 Aprilie 2008, 19:04

Ce parere am?=)) Parerea mea i ca asta i un sondaj de ***** si ca titlu e dezinformator si iti da impresia ca e un sondaj serios facut in toata tara...nu in judetul ilfov...hai sal il facem la cluj(sau in alte orase)si o sa vedeti ca "cei interesati de fortbal" tin cu echipele locale nu cu cele din bucuresti...nu mai e asa mare popularitatea echipelor din bucuresti...prea mult scandal...sa cam saturat lumea...de jucatori ce sa mai zic?banel...in tzara lumea rade de el:))...RUSINE gsp

 •  14 Aprilie 2008, 19:04

asta e parerea rromilor. deci steaua este echipa lor. daca s-ar face pe bune un sondaj altfel ar arata rezultatele. din cei chestionati nici 5% nu cunosc jucatorii stelei din 86, deci nu sunt stelisti. un adevarat suporter isi cunoaste echipa si istoria ei.deci e de toata jena sondajul.

 •  14 Aprilie 2008, 19:03

creca au fost si la stana si au intrebat oile d a iesit 57% steOAIA si in strehaia d a iesit banel asa iubit:)) baneinho

 •  14 Aprilie 2008, 19:03

Chiar dak 57 % is spurcati 3 sferturi n-au nici o treaba cu fotbalu nici nu stiu knd joaca steaua sau ce jucatori are deci mai lasati-ma cu toti tiganii astia

 •  14 Aprilie 2008, 19:02

daca cititi mai sus o sa vedeti manipularea celor de la gazeta lu peste. sondajul are ca localizare Judeţul Ilfov – o regiune cu foarte mulţi tineri rromi :))))) asa ca... un pic de esenta de rom pt gigi si manipulantii banilor lui

 •  14 Aprilie 2008, 19:01

cel mai penibil sondaj:| nu stiu ongurile cum sa mai spele nici un ban...tot nu inteleg daca s-au pus intrebari cu legatura la rasism...dak il includeti pe banel in sondaj ce ar trebui sa il voteeze tot omu sa aratam ca ne plac astia de etnie ciorex?! penibili, penibili, penibili...plus ca sodaju a fost facut la nivel local nu national...si ep un numar f redus de subiecti...deci nu are nici cea mai mica valoare...la fel ca si autorii sondajului..

  • 1
  • •••
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
Comentează