Comentarii (150)
 •  14 Aprilie 2008, 18:53

facut pe 200 de persoane ...pai ce erroare are sondaju asta? e de cacat sondaju nu e bun Hai Vasluiul !!!

 •  14 Aprilie 2008, 18:53

asa-i ca patratul are 4 colturi ?curat murdar coane Fanica parol!de ce nu au facut sondajul la Tandarei ?

 •  14 Aprilie 2008, 18:52

asta e fratzilor blatisti...ma refer la dinamo si rapid. voi faceti blaturi ordinare iar noi va raspundem cu cate un sondaj din acesta. se intorc toate,tineti minte,jigodii ordinare,RUSINE

 •  14 Aprilie 2008, 18:52

Poi asta e procentu general, nu numai pt elevi... Asa ca scrieti si voi mai CORECT ds Steaua... ca sa aveti tirajul si mai mare... Corect, nu partinitor...

 •  14 Aprilie 2008, 18:52

Ce articol de handicapati. Titlu e pus ca dracu, pt ca in articol se specifica ... e vorba despre elevi si studenti din Jud. Ilfov, nu 57 % dintre elevii si studentii din Romania. Pe de alta parte, imi place ca se specifica "o regiune cu foarte multi tineri rromi", deci inteleg ca Steaua are mai mult succes printre tigani, aa ?

 •  14 Aprilie 2008, 18:51

Asta e realitatea, Romania e ros-albastra :D Pentru cel care a postat... cfr cluj fan, ai fi surprins sa vezi ca sunt f multi stelisti in cj, chiar la un moment dat exista si o grupare ;) asa ca ciocu mic, sa va vedem valoarea cand jucati tur preliminar, sa nu dati cumva de Farmagusta, ca iar va umilesc aia :D

 •  14 Aprilie 2008, 18:51

trebuia sa ii intrebe si pe ei macar un jucator d la echipa lor preferat..ca 3/4 din ei nu stiau nici un jucator, astia da suporteri;))

 •  14 Aprilie 2008, 18:50

daca ariel pe banel. a ajuns sa fie cel unu dintre cel mai iubitii jucatorii e grav pt romanii si in special pt fotbal.Suntem departe rau Oricum .Musetel S T O I A

 •  14 Aprilie 2008, 18:49

mare vorba in Alexandru Lapusneanu : "prosti, da multi maria ta", asa si cu stelistii

 •  14 Aprilie 2008, 18:48

Curat,sondaj comandat...Coane...Fanica (Mitica )

  • 1
  • •••
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
Comentează