Comentarii (150)
 •  14 Aprilie 2008, 18:48

studiu total corect, numai cocalarii si copii de generala si cei carora le-a dat mustatza de curand tin cu steaua , argumentul??? 1986 , ar trebui sa li se explice cum furau campionate, ca era echipa lu ceausescu, ca puteau sa prelungeasca meciu cu 20 de minute daca nu dadeau gol, etc. rusine gsp,rusine steaua.

 •  14 Aprilie 2008, 18:48

nu ma pot abtine... uite ce scrie unu undeva pe aici pe gsp.... "De antiprostie pe 14.04.2008 la 17:57 #32 O fost numai blaturi domn'e. Ar trebui sa-i punem pe stelistii astia blatisti sa vada meciul rapidului cu fratii lor din ardeal. Sa vada ce e aia onoare..." si aici e valabila si povestea Dinamui3 - CeFeRe

 •  14 Aprilie 2008, 18:48

Sondajul acesta ar trebui sa va dea de gandit si voua gazetarilor...Sa nu mai faceti alte sondaje pe viitor..Sondaje de gen..cine credeti ca va iesi campioana?cine credeti ca joaca cel maio frumos? cine este echipa momentului? etc.....Pt ca acele sondaje nu-si au rostu,fapt dovedit de acest sondaj..Daca suporterii stelisti domina clasamentul,sondajele nu-si au rostul pt ca raspunsurile sunt date pe baza de favoritisme..

 •  14 Aprilie 2008, 18:48

nu stiam de ce e banel pe 2 la jucatori preferati...sunt majoritatea elevi rromi :))

 •  14 Aprilie 2008, 18:47

57% dintre studenti si elevi!!!!! faceti un sondaj si intre cei fara carte si fara locuri de munca si veti vedea ca 90% tin cu rapidul.

 •  14 Aprilie 2008, 18:46

si iata de ce noi nu putem fi niciodata singuri impotriva tuturor,in timp ce la ei se poate spune asta : numai etapa trecuta ceea ce s-a intamplat la Reghin si la Urziceni, confirma concluziile sondajului. MEREU SUPERIORI!!!!

 •  14 Aprilie 2008, 18:46

pai asta dovedeste nivelul gandirii si a prostiei din romania 57%

 •  14 Aprilie 2008, 18:46

bai voi ati intrebat sudisti....logic ca pun numa bucuresteni haideti si la cluj....sa vedeti cum cresc..CFR-u si U cj

 •  14 Aprilie 2008, 18:45

Pei daca lumea sustine o echipa dupa cum bate vantu..sa fim seriosi.

 •  14 Aprilie 2008, 18:38

E clar ca e facatura! Cum 57%???? Poate 75%! Sau 90&! 57% e prea putin! E un sondaj fals!

  • 1
  • •••
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
Comentează