Alte știri din fotbal
CFR Cluj, amanetat la propriu » Cine sunt antreprenorii cărora Ioan Varga le predă clubul: acuzații de manipulare a pieței, afaceri cu aur și un puci eșuat
1
U Cluj a recuperat doi jucători de bază pentru meciul cu Dinamo
1
MM Stoica a comentat scandalul provocat de Tavi Popescu după FCSB - Botoșani: „Dacă s-ar pune microfon în lojă, ar veni mascații să mă ia”
1
MM Stoica a anunțat când revine Dan Petrescu pe bancă: „Ca să fie lucrurile clare”
0
Știri din fotbal internațional
Play-off-ul UCL: 3 rezultate de egalitate, scor de calificare pentru echipa lui Răzvan Marin!
0
Charalambous și Pintilii au debutat oficial pe banca noii echipe: „Make this sh*t happen”
0
Scrisoarea lui Musiala după ce a oferit din nou scene dramatice: „Ăsta e diagnosticul! La prima vedere poate părea înfricoșător”
7
Ultimele vești de la Cagliari: Yael Trepy a fost extubat » Medicii anunță că jucătorul „n-are sechele neurologice”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
22
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
„E o facultate mai grea decât Medicina umană, iar practica te omoară”. Cu ...
Libertatea
Racolați de pe drumuri și transformați în sclavi: cum acționa o familie din ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
Cotizati fraierilor. Ba da prosti mai sunteti. Si ce-o sa faceti? O sa cotizati mereu? Cum vreti sa aveti echipa? De unde buget pt a putea avea o echipa de la care sa aveti pretentii? Nu vedeti unde sunteti? Luati din banii familiei? Pentru? Ok, cu totii avem pasiuni. Dar trebuie sa avem si cap.
Nu stiu de ce, dar mi se pare ca astia incearca sa faca afaceri ca impostorul de Becali. Hai fratilor, sariti cu banii. Banii, banii, banii. Cred ca unii bani au si iesit din conturi si au ajuns in buzunarele unora de pe acolo. Daca s-ar face un control, ar vedea stilul Becalic de lucru: Bag 1 milion in club si scot 5. Deci, la profit si pierderi trecem ZERO. Pentru ca in lumea infractorilor 5-1 = 0. Eu cred ca au intrat in conturile DDB mai multi bani decat sunt declarati si i-au decontat oamenii. Adevarul e ca asta e un fel de Caritas, FNI! Normal ca ajuta clubul, dar, vai, nu ajung banii. Pentru toti! Ar trebui investigata treaba de Militie, Securitate, PCR, Tovarasul Ceausescu si toti ceilalti. Miroase de la o posta ce fac astia, de zici ca e stana din Pipera a Baciului Machidon.
Suporterii lui Dinamo se vor mobiliza si vor strange banii pentru licenta. Au demonstrat ca tin cu ecchipa lor. In numai o saptamana au cotizat mai mult de 1000 de ultrasi. Trebuie apreciati, sant unicii.
O, ce veste minunata!
La cum jucam, daca mai ramane Gane, si cu licenta luata vom juca in liga2 retrogradand sportiv.
Iosifenii *** sunt disperati!! DDB esti genial!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Plang gigistii plang! Dinamo merge mai departe!
Toata lumea stie,incepand cu dna,procuratura,fisc,parlament,senat,etc,ca prin srl-urile si sa-urile din fotbalul romanesc indiferent de liga ,se ingropa bani publici si bani privati. Schemele difera de la o forma de organizare la alta dar rezultatul este acelasi. In acest context intreb si eu cine sa controleze si cu ce scop?
Mai au putin si ma conving ca nu-i diferenta intre bordul DDB si spaniol, ieri 600000, astazi 700000??? Mai sa fie! Diferenta este ca unu nu a adus bani si altii aduna bani de la cine da.
Reprofilare pe Coca-Inna,la echipă aveți ceva doritori.Puteți scoate bani frumoși,strângeți pentru licențiere banii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.