Alte știri din fotbal
Sorin Cârțu, euforic după câștigarea titlului: „N-am pus un gram de alcool în gură” + „La 2-0 am plecat. Am stat în mașină”
0
S-a aflat! Când se dispută FCSB - FC Botoșani, semifinala pentru Conference League
0
Craiova continuă sărbătoarea » Autocarul a ajuns la bază
5
Universitatea Cluj vrea să facă primul transfer pentru cupele europene: unul dintre cei mai buni mijlocași din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Burnley, „tunarii” sunt la un pas de titlu » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Federația din Kiev a numit primul selecționer străin! » Înlocuitorul lui Rebrov e asistentul lui De Zerbi
0
Jucătorul de la FCSB, convocat la Campionatul Mondial » Prima prezență din istorie
1
Cititorii Gazetei Sporturilor oferă un verdict clar după „dubla” lui Inter » Câte procente a avut Chivu în sondaj
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Când le-am adus documente din ziarele vremii au sarit pana la tavan pacalicii....e culmea nesimtzirii când stii cum a fost infiintata steaua si cum a fost anihilata alta echipa incomoda (Carmen) ca sa fie inscrisa DIRECT in Liga I CCA, ai tupeul sa zici de altii !!! Dar uite ca vremurile platesc politele si au ajuns no name !
episcopul...
Un grup de maici neprihanite cu.... ”maica stareta” Ana Pauker si epicopul Bodnaras !
Ne poti spune cum s a infiintat steaua , cine a infiintat o si cum a ajuns sa joace direct in liga1? Vorbesti de larca ai fi suporter al oricarei U s au rapid..
Asra e poate singurul articol despre Dinamo la care nu am avut rabdare s o citesc pana la capat. Sunt si eu curios cam ce preda tatae la facultate, daca e vreun stdent ori fost student e rugat respectuos sa ma lamureasca si pe mine. Sa te intorci cand PCH iti va striga numele.
pai gata bre, vremea ta a trecut, ocupate de studenti ca acolo esti bun, daca tot ramai la Dinamo doar ca spectator ocupativa de partea cu insolventa ca esti la baza economist !!!
N-ai cum sa renunti .....................................pentru ca nu te lasa muntele de nesimtire din tine .
...da...cea mai buna echipa ...pe care a batut o Univ Craiova...
Doar ei au in vitrina Cupa Marmelada, cel mai prestigios trofeu castigat de fotbalul romanesc.
Nebunaticilor, va este frica de nea Gelu, de asta stati si comentati toata ziua de el pe aici. :)))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.