Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
asta le mai lipsea! si maiales lui budescu, caci de ajutat nu il va ajuta patronul.
Și-a schimbat numele de vreo 12 ori, in 2003 a fuzionat cu Petrolul și după 2 ani a reapărut in liga a 2 a....a suferit ceva schimbări de identitate!
Exact!!! Dar oare ce ar fi fost Mutu, daca avea seriozitat esa lui chivu, sau dan petrescu sau... etc. Budescu in opinia mea, ca fotbalist e un ratat, pacat, mare pacat.
Creata artificial? Pe bune? :)) Astra are istorie de aproape 100 ani prietene, a fost mutata la Giurgiu, asta este altceva. In plus, toate echipele sunt create artificial, nu e niciuna fatata natural de o mama a echipelor de fotbal :)
Aveai vreo asteptare din partea asa zisilor ziaristi de la gesepe?
Se pregateste de desfiintare....O echipa creata artificial...singurul vis al lui Nelu Grasu' de la Zimnicea a fost sa ia gratis si cu multe facilitati Dinamo..clubul lui de suflet...toti stiu cu herr colonel die in 1989 avea un apartament cu 3camere,apoi a blocat un vapor cu cafea si 3 ani mai tarziu a cumparat o rafinarie cu 400 milioane de euro..nu mai intram in detalii de politichie si cum platea oamenii de la firmele sale...a vrut doar afaceri..s-a vazut la masa cu iancu, netoiu, becali, badea..si a zis ca e singura afacere unde poate da lovitura
eu zic sa apeleze la covid 19
da. el fiind mai "boem" sa plateasca. sau Astra, vanatorului de elefanti
Imblinzitorul de elefanti se pregateste de Liga 2 a
Mutu, asa neserios cum a fost, a facut mai mult decat 90% din fotbalistii romani. Budescu a ramas un mediocru.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.