Alte știri din fotbal
Mirko Pigliacelli a refuzat să plece de la Catanzaro » Transferul italianului a picat
0
Poli Timișoara a transferat și la birouri: „Om de cuvânt ca „Lordul” Pădureanu”
1
A dat planurile peste cap la FCSB » Când se alătură lotului roș-albastru
1
Rapid, adversari unul și unul în cantonamentul din Austria! Și Universitatea Cluj va fi cu ochii pe un meci
0
Știri din fotbal internațional
Croația - Portugalia, în 16-imile de la Mondial, se joacă fix la un an distanță de la moartea lui Diogo Jota
0
„Suntem încă împreună” » Mesajul scurt al lui Messi după ce a scris din nou istorie la Mondial
0
Încă un selecționer OUT, după eliminarea de la Mondial?! Reacția surprinzătoare
0
Titularul Braziliei a rămas blocat când a fost pus să rostească nume de jucători japonezi
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Obiceiul de la duș asupra căruia oncologii trag un semnal de alarmă: ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
Stanciu dă goluri in meciuri care contează, in preliminariile UCL , a calificat echhipa in grupe EL...Ivan, acest Sucă modern, nu reușește mai mult de un autogol și 2 tumbe pe sezon.
Rotariu căutat de Juve, Stanciu de Chelsea...pe Ivan la căutat o firmă de peisagiști, cică-i bun la tăiat gardul verde.
Tănase, Stanciu, Rotariu, Marin sunt viitorul fotbalului românesc...restul, cu tumbe și impresii de zeci de milioane, gen Ivan, iși pot găsi un loc de muncă la circ...in pauzele dintre reprezentații...
pai nu este normal, ca nu doar cei tineri sub 21 de ani au dreptul sa munceasca in liga 1, asta chiar e discriminare
Foarte bine,pt ce sa aiba jucatori sub 21??sicietatea aia plateste pe cine vrea,piate sa-si faca echipa su de jycatori de peste 35 de ani,nu vad nici o problema!este o regula de tampiti...orice jucator care anul asta poate fi folosit,la anul nu mai poate fi folosit si iar tre sa mai bagi o gloaba in primul 11!in fepul asta,in 3-4 ani,o sa ne bata irice echipa in cupele europene si vim avea un fotbal bambilici,plictisitor si mai slab ca niciodata
cluburile nu vor sa infiinteze din nou ,campionatul TINERET SPERANTE ..mai ales echipa unde antreneaza reghe cea din ilfov ..au motivat ca nu a bani sa sustina echipa ...atunci s-a trecut la echipe de elita la juniori si la obligatvitatea unui jucator de 21 pe tern ..dar fc gazdele din domnesti nu le convine ca au numai pensionari in echipa ,ei merg pe drepturile bosorogilor nu pledeaza pt integrarea tinerilor ..numai bosorogi au adus la echipa ..dute ba reghe cu penalul tau patron si inscrieti echipa in germania daca nu iti convine aici ,cine nu te laa ..erai de acord ca echipele care folosesc tineri in echipa sa primeasca 200mii de euro pt fiecare fotbalist care a jucat 34 de partide in liga 1 si banii sa-i ia din drepturile echipei ilfovene la care tu antrenezi?de la tine ,de la prunea ,de la voi astia care faceti gura ..sa platiti echipele cae promoveaza tineri ..atunci il poti pune in poarta si pe duckadam,pe ilie la mijloc .nu zice nimeni nimc ..ori asa ori asa ..voi nu sunteti deacord niiodata cu nimic decat cu ce vreti voi ..o sa va dea cu flit burleanu are spate sanatos ,mai bnegos ca jiji penalu literat
Prost esti tu și familia ta ! De unde si pana unde ai tu dialog cu mine mai *** ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Alooo !!! Obositule stai bland ca-ti explodeaza si neuronul ala care -ti mai bantuie prin capatana !!!! ce te ambalezi asa fraiere ? crezi ca-i pasa cuiva de tine de la U Craiova ? Esti un nimeni care se baga in seama pe toate articolele care se scriu in fitiuica asta .... C*** Stai d...u' in banca ta *** *** !!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
bine de tat !!!!
Mesii , Neymar si altii nu au crescut acolo . La Masia in Romania? Hahahahaha....not a chance . Metre vorbim mai incolo . Trebui sa duc doamna la shopping. :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.