Alte știri din fotbal
„FCSB are 30% șanse să fie în play-off” » Ce echipă l-a impresionat pe Trică
0
Ce fotbalist a găsit Mihai Stoica în Portugalia: „Întrebări am pus, mai avem răspunsuri de primit”
0
Transferul campioanei FCSB, analizat de Eugen Trică la GSP Live Special: „Îl știu de când a jucat cu Spania”
0
Mihai Stoica, replică acidă pentru Marius Șumudică: „Îi răspund acum!”
5
Știri din fotbal internațional
După Inter - Liverpool, Chivu a ajuns în direct cu antrenorul adversarei din Serie A: „Fără comentarii...”
0
Jucătorii lui Inter, indignați de faza care a decis meciul cu Liverpool: „Nu există explicație pentru penalty”
0
„Penalty de Oscar! De trei ori Oscar!” » Ridică semne de întrebare privind faza decisivă din Inter - Liverpool: „Neamț pentru neamț”
0
Ce crede Nicolae Dică, prezent la GSP Live Special, despre faza care a decis Inter - Liverpool
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
România devine hub pentru pământuri rare, cu sprijin american. Pas-cheie ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Telenovelă politică în Caraș-Severin. Un primar PSD a fost reales duminică ...
Libertatea
"sa castige 2 meciuri, cele cu fcsb din play off"...Te așteptăm în galerie pentru a sărbători. Totuși, e bine să nu porți haine cu nush ce culori nasoale. Se interpretează. Altfel, cum-necum, m-ai păgubit de un like.
Nu-mi place sa-mi bag nasul in ciorba (sic!) altora, insa sa il numești pe Andone "mizerie" e deja crasa lipsa de bun simt! Contra e pe cai mari, un fel de Guardiolla de România daca vrei, insa sa ne amintim ca a dat destule gherle prin alte parti, si parca vad ca la prima înfrângere il injurati si pe el ... De la el am pretenția sa castige 2 meciuri, cele cu fcsb din play off, pt a crăpa inima in jijel si supusii lui prezenți din abundentă pe forum!
Blat pe fata !
:) RESPECTUL TI L CASTIGI PRIN..CEEA CE FACI..DACA FACI RAU UNUI LUCRU SAU FIINTE LA CARE ZICI CA TII..SE NUMESTE..? CANCI RESPECT.. EL ERA MULTUMIT DE LOT DE SALARIU DE UN COMISION AL FIULUI.. NUMA DE CE TREBUIA SA FIM NOI..NU? SO? BINE CA AM SCAPAT DE..DRAGOSTEA..LUI..
OOPS CE PATIRATI FRATILOR.. AU DESCOPERIT CAINII MEL CEVA.. CONTEAZA SI MOTIVATIA ANTRENORULUI?.. NEA ALONE ERA ZEN ..CEL MAI TITRAT.. BUCUROS DE..ORICE.SI INTERESAT SA I FACA INTRAREA FIULUI IN..IMPRESARIAT..15 MII PE LUNA LOC CALDUT.. 0 ATITUDINE.. :)))))))
Andone e depasit ca antrenor in 2017 dar e dinamovist adevarat si trebuie respectat pentru ce a facut de-a lungul timpului.
Contra a semnat pana in vara si se prelungeste automat contractul daca merg in play off sau trebuie sa negocieze cu el in vara ? Daca este nevoie de negocieri sa înceapă de acum
Stie el ce declara . Nu vrea sa pună presiune aiurea pe jucători . Ii motivează altfel stie el cum trebuie nu cu declaratii in public .
In 23 de etape, cu mizeria de andone pe banca, Dinamo nu a legat 3 victorii (ca o comparatie, Timisoara, o echipa stransa de pe drumuri, a facut chestia asta). Cu Contra, in 3 etape ramase, 3 victorii, iar 2 meciuri au avut un grad ridicat de dificultate si incarcatura (nu aveai marja de eroare).
parca e mai chibzuit discursul ala decat cel al lui Andone: ca terminam pe 1-2, ca facem maxim de puncte acum in meciurile astea samd. Dinamo azi vreo 20 e minute a fost atacata de Pandurii...e complicat sa antrenezi psihicul, o fi si Contra constient de asta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.