Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, premieră la CFR Cluj: „Am luat multe decizii greșite”
0
Iuliu Mureșan, mesaj exploziv pentru antrenor: „Și-a închis ușa în nas la CFR”
3
Căpitanul din Superliga pleacă! Transfer de 500.000 de euro
3
Cât plătești ca să vezi din balcon Stadionul Steaua? Investiții de milioane de euro în 5.000 de apartamente noi lângă arenă
0
Știri din fotbal internațional
Haos la naționala Camerunului: două loturi pentru Cupa Africii » Acuze grave ale selecționerului demis de Eto'o!
0
FCSB - Feyenoord » Campioana României versus Robin van Persie în Europa League. Echipele de start
4
Penalty primit de Craiova la VAR » Incredibil cum a executat mijlocașul oltenilor
0
După ce au dat foc copertinei unui local, fanii lui Feyenoord au „paralizat” traficul din Capitală în drumul spre Arena Națională
8
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
5
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
CSM răspunde după documentarul Recorder și acuză „un plan bine stabilit” ...
Libertatea
Moment sfâșietor în Parlamentul European. O interpretă a izbucnit în ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Cum explică Lia Savonea telefonul dat unei judecătoare de la Curtea de Apel ...
Libertatea
Contra a semnat pana in vara si se prelungeste automat contractul daca merg in play off sau trebuie sa negocieze cu el in vara ? Daca este nevoie de negocieri sa înceapă de acum
In 23 de etape, cu mizeria de andone pe banca, Dinamo nu a legat 3 victorii (ca o comparatie, Timisoara, o echipa stransa de pe drumuri, a facut chestia asta). Cu Contra, in 3 etape ramase, 3 victorii, iar 2 meciuri au avut un grad ridicat de dificultate si incarcatura (nu aveai marja de eroare).
parca e mai chibzuit discursul ala decat cel al lui Andone: ca terminam pe 1-2, ca facem maxim de puncte acum in meciurile astea samd. Dinamo azi vreo 20 e minute a fost atacata de Pandurii...e complicat sa antrenezi psihicul, o fi si Contra constient de asta.
Nu-mi place sa-mi bag nasul in ciorba (sic!) altora, insa sa il numești pe Andone "mizerie" e deja crasa lipsa de bun simt! Contra e pe cai mari, un fel de Guardiolla de România daca vrei, insa sa ne amintim ca a dat destule gherle prin alte parti, si parca vad ca la prima înfrângere il injurati si pe el ... De la el am pretenția sa castige 2 meciuri, cele cu fcsb din play off, pt a crăpa inima in jijel si supusii lui prezenți din abundentă pe forum!
Andone pierdea meci dupa meci si ii dadea inainte cu primele doua locuri. Sa fim realisti, modesti si sa ne facem treaba, asta e atitudinea de profesionist. Bravo Contra, esti antrenorul momentului!
"sa castige 2 meciuri, cele cu fcsb din play off"...Te așteptăm în galerie pentru a sărbători. Totuși, e bine să nu porți haine cu nush ce culori nasoale. Se interpretează. Altfel, cum-necum, m-ai păgubit de un like.
Blat pe fata !
:) RESPECTUL TI L CASTIGI PRIN..CEEA CE FACI..DACA FACI RAU UNUI LUCRU SAU FIINTE LA CARE ZICI CA TII..SE NUMESTE..? CANCI RESPECT.. EL ERA MULTUMIT DE LOT DE SALARIU DE UN COMISION AL FIULUI.. NUMA DE CE TREBUIA SA FIM NOI..NU? SO? BINE CA AM SCAPAT DE..DRAGOSTEA..LUI..
OOPS CE PATIRATI FRATILOR.. AU DESCOPERIT CAINII MEL CEVA.. CONTEAZA SI MOTIVATIA ANTRENORULUI?.. NEA ALONE ERA ZEN ..CEL MAI TITRAT.. BUCUROS DE..ORICE.SI INTERESAT SA I FACA INTRAREA FIULUI IN..IMPRESARIAT..15 MII PE LUNA LOC CALDUT.. 0 ATITUDINE.. :)))))))
Andone e depasit ca antrenor in 2017 dar e dinamovist adevarat si trebuie respectat pentru ce a facut de-a lungul timpului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.