Alte știri din fotbal
Omagiul care face înconjurul Italiei » A traversat tot terenul și a făcut un gest care a înmărmurit asistența
0
Verdict nemilos dat de Cornel Dinu: „A fost un jucător limitat, nu putea decât să fie limitat ca antrenor!”
2
MM Stoica, cucerit de rival: „Atenție, e poate cel mai bun jucător din Superliga!”
4
Steaua - FC Bihor, în etapa #4 din play-off-ul Ligii 2 » Lincar are un examen greu în Ghencea
0
Știri din fotbal internațional
Veste tristă înaintea returului cu Bayern: s-a stins „Zidul” din echipa stelară a lui Real Madrid
0
Bayern - Real Madrid, retur de foc în „sferturile” Ligii Campionilor: echipe probabile + cote
0
Neymar la Cupa Mondială? Președintele Braziliei a intervenit » „Asta i-am zis lui Ancelotti”
0
I-au pus oferta pe masă lui Cristi Chivu: 5 milioane de euro salariu, puteri depline!
10
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Planul „Marshall” al industriei românești: 5 miliarde de euro în ajutoare ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
du-te tare!
Hopla!Vezi ca s-a umflat coliva-n tine si-ti curge spuma nationalista pe gura.Ca v-au tras-o aia si-n 10 oameni n-a fost un gest rasist,denota doar ca n-aveti valoare.Latratul oricum nu ajuta.
Corectule!
da bai hotilor noi jucam cinstit si chiar nu intelegeti ca transferurile au fost legale muistilor ce sunteti aveti necaz pe rapidisti ca-l sustin pe copos nu ca voi care-l injurati pe omul care baga bani la echipa fzr1923
asa e! transmit acest imens PENlS- catre mamele lor
Coposul daca n-ar fi si fudul parca n-ar fi 'utecist' destul.
Copose, ati lovit arbitrul in cap cu o bricheta din metal, in loc sa spui ceva despre asta e doar federatia de vina etc etc. Terminati odata si nu-i mai lasati pe huliganii aia in stadion. oops atunci ati juca cu stadionul gol. si tu te-ai uita la meci de pe net.
BUCURESTENI FITI UNITI NU MAI FITI DIVIZATI !! UNGURII DIN ARDEAL NE INJURA SI NE JIGNESC FAMILIILE !! NU MAI E TIMP SA FIM DIVIZATI !! RAPIDISTI DIN BUCURESTI INTELEGETI CA STEAUA REPREZINTA BUCURESTIUL IN FATA HOARDELOR DE TZZARANI MIXATI DIN ARDEAL !!! HAI BUCURESTIUL !!
hehehe,dupa bricheta si transferuri ilegale cred ca urmeaza pt tine bratara,te-ai ascuns destul in spatele Rapidului,ar cam fi timpul sa vezi cum este inauntru ,poate o iei la savarina. hehehe
Pai daca nu iti iei oameni competenti care sa te ajute.Cu Dinu Gheorghe niciodata nu se intampla asa ceva.Iti trebui oameni competenti pentru a reusi,nu fosti arbitri cu relatii sau presedinti de companii. La fel se intampla si la Steaua,Argaseala se straduieste dar nu face fata.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.