Alte știri din fotbal
„Stâlpul” Goian crede că FCSB trebuie să renunțe URGENT la 3 titulari: „Nu mai e ce trebuie, iar de el nu mi-a plăcut niciodată!”
0
Ce decădere! Carlo Casap, dublul campion al României, a fost prezentat la noua echipă: „Bun venit!”
0
Dinamo nu se grăbește să-i prelungească înțelegerea: „Clubul e mai important decât jucătorul”
1
Președintele Clubului Sportiv Universitatea Craiova recunoaște un blat: „Și jucătorii, și conducerea au participat. Altfel nu se putea”
1
Știri din fotbal internațional
Avocatul firmei de închirieri, detalii esențiale despre accidentul îngrozitor al fanilor lui PAOK Salonic
0
Război, refugiu, promisiune » Povestea omului momentului în Liga Campionilor: „Fotbalul ne oferă mai mult decât ne-am fi așteptat”
0
Sabin Ilie crede că FCSB n-are nicio șansă cu Fenerbahce: „Nu o văd prea bine! Trece printr-o criză cu care nu s-a mai confruntat în ultimii 10 ani”
0
Ziua decisivă: ce șanse matematice are FCSB pentru avansarea în Europa League
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
"Eu sunt obișnuit să fiu mai relaxat, să îmi văd de fotbal, nu de altele." noaptea la 12-1 erai mai relaxat Denis. ieseai cu colegii de la CS Go la o shaorma , nu de alta , dar dimineata trebuia sa fii la aeroport , sa pleci cu echipa spre Elvetia si nah , trebuia sa fii "relaxat" . oricum ,iti multumesc pt tot ce-ai facut pt. Steaua .
fcsb e o gluma proasta, la fel ca acele 4 consoane fara sens ce o reprezinta!
29 de ani?Cum trece vremea.
Pacat de talent, daca avea si creier nu mai juca la 29 de ani in Romania. Unii sunt facuti pentru presiune si performanta, altii pentru gratare.
Ce glume ai bre , de pe vremea lu Ceausescu...Pe vremea aia radeati la orice , si daca va arata unu degetul ... d***))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
auzi la alibec, la Steaua este pusa presiune degeaba. pai cum crezi ca a reusit Steaua vreo 15 calificari consecutive in grupe? asa fara presiune. ca in ultimi 2 ani s-a intamplat ce s-a intamplat,asta este,trebuie dat vina pe statul roman care in loc sa ne ajute cum face cu dinamo,ne trage in jos cu mizeria aia de scandal inutil cu sigla si marca? ce a castigat mapn si statul roman dupa acel scandal,in afara de o gaura in buget de 2 milioane de euro? a castigat si faptul ca Steaua nu a mai platit bani catre statul roman din calificari in grupe,in ultimi 2 ani. bravo,ce sa spun.
"s-a văzut că la meciul cu CFR ne-au ciupit puțin și arbitrii".....la care meci te referi???amnezicule....la cel din tur??
Pe tine , te-a trimis prietenul sa-i cumperi morcovi si te-ai ratacit prin piata !!
Ai 30 de ani si vrei sa prinzi si tu un titlu ??? Cine sa te mai ia ma la 30 de ani ??? Macar de ai fi vioara , cum era Sanmartean , dar tu poti doar cu echipe de primarie . Cand ai avut ocazia sa demonstrezi ti-ai luat masina ca fotbalistii si acu nu mai ai bani sa o intretii . Ba Denis ba daca ar invata si copii astia cum a trecut fotbalul pe langa tine macar nu ai fi o cauza pierduta ... sa stai pana dimineata la Counter Strike ... trebuie sa fi cel putin *** , tocmai daia nici nu ai prins contract afara , puteai sa fi tu si Maradona , cine sa dea bani pe tine ma sa joci CS GO ? ??? :)))) Te-ai irosit degeaba , ai tot dat vina pe MM , pai daca aveai *** te duceai la GIGI la birou si ii explicai situatia de la inceput , dar ai suferit de tine ca aveai toata presa pe tine ... Copii astia in loc sa lase presa deoparte sa-si vada de joc , ca jurnalistii au salarii de 2000 3000 de lei 5000 depinde , iar cu cat aduc subiecte mai incinse la TV cu atat publicatia respectiva castiga mai mult , dar voi ca fotbalisti daca nu a-ti castigat pana la 30 de ani la revedere taticu ... jurnalistii or sa gaseasca ei dar voi .... Ramaneti cu amintirile , de genu cum am eu o cunostinta ... 'Am fost fotbalist , am jucat un meci la Steaua ' cam asa sunteti si voi cu putin mai mult noroc
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Budescu e curtat inclusiv de FCSB" - ce penibili. Păi Budescu a refuzat clar clona FC FCSB. :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.