Comentarii (21)
jack_the_stripper  •  05 Aprilie 2016, 12:40
Postat de valiro pe 05 Aprilie 2016, 12:23

Nu mai vorbi tu prostii, ca acolo l-au lucrat jucatorii. Dinu a fost primul care a folosit "alunecarea" ca deposedare in lumea asta, deci sa nu vorbim despre Dinu. Are el metehnele lui, dar ce a facut el e greu de egalat. Daca nu faci cel putin la fel ca Dinu, nu vorbi despre el, vorbeste despre cei ca tine...

Ce sa fac, nu toti sunt asa destupati la minte ca tine. Dinu a fost un foarte bun jucator, dar aici e vorba despre antrenorul care a facut ceva greu de egalat: echipa lui a luat doua goluri de la o echipa care juca in 9! Bineinteles, l-au lucrat jucatorii pe maestrul in ”alunecare”. Cea care i-a reusit cea mai bine a fost aia a paharelor pe gat. Si vezi cand a terminat-o cu antrenoratul idolul tau. Stii de ce, nu?

bianconerri  •  05 Aprilie 2016, 23:16
Postat de Andreica Gogu pe 05 Aprilie 2016, 12:25

DINULE tata cred ca ai multe alte probleme de rezolvat; una dintre ele ar fi sa-ti autoevaluezi valoarea de antrenor, pentru ca din nefericire ai activat si in segmentul asta ; cate echipe, ai ceva rezultate, altii cum te-au apreciat; iti place cand altii te marginalizeaza; STAI BAIETE IN BANCA TA , AI O VARSTA, ESTI CHESTOR (chiar daca facut la apelul de seara fara sa indeplinesti un minimum de conditii), imbatraneste frumos si linistit si pregatestete pentru .............................

Gogule, cititul e liber... dacă ai net să-ți dau cu părerea-n gard, cred că o să ai și de-un click. http://www.viata-libera.ro/sport/45893-aniversare-25-de-ani-de-la-victoria-otelului-cu-juventus Cornel Dinu antrenor.

kos_tyn  •  05 Aprilie 2016, 17:52

cornel dinu e un monument in fotbalul romanesc daca vreti sa revedeti cel mai frumos meci din fotbalul mondial in care una dintre protagoniste a fost dinamo bucureti. in minutul 46 cainii rosii conduceau cu 4-0 https://vimeo.com/45312203

polistul68  •  05 Aprilie 2016, 16:17

Deci Dinu a inventat 'alunecarea" ? Mai oameni buni, fiti un pic mai realisti....adica la CM din '66, nu se faceau deposedari prin alunecare ?

plischi  •  05 Aprilie 2016, 15:22

ba l-a schimbat cu ripa fiindca avea nevoie de un penalty, altfel nu stia cum o sa-i stimuleze ca sa faca 2-1... ca n-a fost unshpemetri asta-i alta problema. avea timp sa faca si unul real.

Adi Mitrea  •  05 Aprilie 2016, 14:15

Fcspisti , in ultimele 2 meciuri nu ati jucat nimic.daca erau eliminați jucătorii in culpa nu luati cele 6 puncte.trecem peste.cu Dinamo si cu Astra tb sa demonstrati ca meritati campionatul.e simplu.vom vedea.

agiler  •  05 Aprilie 2016, 13:50

Asa e Cornele tu ai luat cele mai bune decizii intr-un meci care a ramas in istoria rusinii lui mimamo.4-0 pauza 4-5 final.Acolo Cornel a aratat scoala unui antrenor prea inteligent pentru fotbal.

bogdangeorge84  •  05 Aprilie 2016, 13:47

Stire de ultima ora: Cica Steaua il doneaza pe Ripa si pe Papp la Dinamo. Nea Dinu a fost la palat si a cerut express ca cei doi sa fie studiati astfel incat GENIUL CAMPFISTIC sa fie imprimat si jucatorilor si antrenorilor dinamovisti , pentru a fii mult mai usor de inteles, ei ramanand pentru suporteri , rivali = Proiectul New Dinamo De Neinteles.

steaua1986forever  •  05 Aprilie 2016, 13:36

Cornel Dinu chiar arata ca se pricepe la fotbal oricat de tare m-ar enerva cu ideile lui pseudointelectuale.....In mod normal, Rapa nu ar avea ce sa caute pe teren la o echipa de liga1. Si nu din cauza numelui catastrofal ci a jocului. Locul lui Rapa e alaturi de Otelul Galati, prin liga a II-a dar e greu si acolo sa fie titular, am inteles ca au niste baieti tineri ceva mai buni ca el....