Alte știri din fotbal
CCR încurcă cluburile din Superligă! Când ar putea veni decizia care să schimbe tot
0
Steaua - Chindia Târgoviște, meciul care deschide runda 2 din play-off-ul ligii secunde » Programul complet și clasamentul
0
Destinație surprinzătoare! Mihai Pintilii, aproape să semneze din postura de antrenor-jucător
1
Avem raportul: Rapid, din rău în mai rău! Pierdere financiară uriașă față de 2024
3
Știri din fotbal internațional
Fostul fotbalist de top va participa la emisiunea „Iubire sub acoperire”: „O provocare amuzantă”
0
Bosniacii tremură pentru Edin Dzeko » Sezon încheiat!
0
Vedetele lui Chelsea s-au săturat de Enzo Fernandez » Legenda albaștrilor l-a trimis „la dracu!”
0
Vinicius jr, criticat dur de legendele Braziliei: „Am fost foarte furios să-l văd cu numărul 10”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Ce vrea să spună Trump când vorbește de un nou regim la Teheran cu care ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Voi dacă sunteți pe langă subiect și habarniști la capitolul fotbal nu mai comentați lucruri doar pentru că sunteți cuprinși de subiectivism bolnav ! Tot bateți campii cu acel meci pana se strică discul , dar știți voi gujbeilor infantili că Dinu e singurul antrenor roman care cu o echipă romanească(Oțelul) a batut....Juventusul ?! Nu știați, că dacă ați fi știut nu meditați în prostie ! ...Valabil pentru amandoi !
Mare dreptate are nea Cornel
Cine a dat gol? Știu ca a fost 1-0, dar nu mai știu cine a dat gol. La Juve, Zof
DINU,nobil din nascare cauta sa educe un cioban indirect,n-ai cu cine CORNELE si in subsolul societatii unde se desfasoara individul daca ai peste trei clase esti INTERZIS.......
***. Acel meci a fost un accident. Dinamo juca foarte spectaculos in era Dinu.. Nu e el de vina ca jucatorii s-au relaxat la scorul de 4-0.. S-au mai vazut cazuri: Germania-Suedia 4-4 - dupa mintea ta cat un bob de orez Low ar fi un antrenor slab. Stai jos, ***, ***t, commenturile tale sunt printre cele mai ilogice de pe acest site! Onduku prostul!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Toti rad de acel Dinamo-Foresta -4-5.Daca ar mai fi 4-5 meciuri ca acela in 2-3 ani,Liga 1 ar fi mai vizionata,si poate nu numai la nivel national.
Eu ti-am zis de Dinamo-Foresta, pentru ca ala e nivelul lui in antrenorat. Liga 1 si sa se faca de ras de la 4-0 la 4-5.
Daca iti aduci aminte, penibilul asta de Dinu incepuse cu infrangere in Belgia si 1-1 acasa cu aceeasi Cehoslovacie. Ok, a invins inainte pescarii si pe Tara Galilor la scor. Mare lucru, jucau singuri romanii in Ghencea.
Bine ca l-au demis, altfel nu ne calificam. Mai aveam de batut Belgia si Tara Galilor, din cauza lui Cornel Dinu! A venit Iordanescu si a facut-o. Iti dai seama? Ratam Cupa Mondiala din 1994.
A fost si antrenorul Nationalei si s-a umplut de glorie la Kosice!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.