Alte știri din fotbal
Panduru a oferit reacția serii, în direct, după ratarea frapantă a lui Petrila
0
Anunțul lui Gigi Becali despre revenirea lui Daniel Bîrligea: „E numărul unu”
2
După remiza albă cu Rapid, Leo Grozavu a găsit problema la Botoșani: „Avem o problemă mare”
0
Valeriu Iftime acuză: „O rușine mare ce a făcut!” » Le-a comparat pe Rapid, Craiova, Dinamo și a dat verdictul
10
Știri din fotbal internațional
Jamal Musiala se recuperează cu un aparat de 18.000 de euro!
0
Internațional englez, arestat pentru agresiune » Scos în cătușe dintr-un bar londonez
0
Eroul Milanului la Torino: „Acum două zile eram mort”
1
Jamie Carragher, discurs înflăcărat după izbucnirea lui Salah: „O rușine! Tipul care a eșuat la Chelsea”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
De ce noul primar al Bucureștiului, Ciprian Ciucu, nu se înțelege cu ...
Libertatea
Patru soldați ruși, condamnați la închisoare după ce au ucis un american ...
Adevărul
Ionel Ganea organizează un eveniment special în memoria fiului său » ...
GSP SPECIAL
Șeful Poliției Locale Drobeta-Turnu Severin face profituri de milioane din ...
Libertatea
O tara de specialisti in fotbal. De la Dinu si toti ceilalti nu mai e cazul sa le pronuntam numele. Problema e ca ce vine din urma e din filmele de groaza. Antrenori de chiftele iar de jycatori nu mai vorbim. Cind alearga parca ingroapa cartofi... jenanti. Se strica tv ul la meciurile de liga 1 csa pariurilor. Inclinam televizoarele sa vedem un atac,o invaluire,o centrare. Iar oamenii astoa primesc saci de bani sa comenteze incompetenta altora. La sapa cu voi
In legatura cu Ofosu are sreptate. Dar nun zicea tocmai Mister ca nu ai nevoie de viteza la fotbal? Ca Nicolita nu e fotbalist?? El ii prefera pe astia care sunt mjngicari dar nu alearga, il certa pe Daum ca nu ii convoca pe Budescu, Alibec, Florin Tanase?? Si nu il lauda el pe Dennis Man ca e fotbalistul anului si poate sa joace in Serie A, desi cand nu e mingea la ei el nici nu se mksca?? Acum o da la intors?? Pai el de aia nu a reusit ca antrenor, ca era fan Zicu si Adrian Cristea- viteze deloc si pe loc, ce nu mai exista in fotbalul mare, pana si Ronaldo vine kn coltul lui 16 sa recupereze. Sa nu ne mai zica Panduru ca trebuie sa se menajeze sa fie proaspeti in fata
Dar si Panduru si Balaj sunt jenanti, stai linistit. Poate chiar mai mult. Si emisiunile lui Dan Udrea sunt printre putinele unde chiar se mai discuta ceva fotbal. In rest...ce sa vorbeasca Filotti, Moraru, Miu?? A luat-o pe aratura si Samuila.
Intelege cineva de ce mai este invitat Dinu la TV? E absolut imposibil de urmarit, cu povestile lui inventate si citate din cartile pe care nu le-a citit. Ceilalti 3 (Panduru, Udrea, Balaj) se uita in jos jenati cand vorbeste ciudatul asta. Dar chiar nu ii puteti spune sa mai stea si pe acasa?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.