Alte știri din fotbal
Bancu i-a luat apărarea colegului de la Craiova: „Nu putem da vina pe el. Vreau să-l încurajez”
0
În lacrimi după Craiova - CFR » Care este motivul
0
Daniel Pancu a intrat în direct și a anunțat obiectivele la CFR Cluj: „Asta trebuie să facem” » Ce urmează la echipă
0
Tudor Băluță, singurul care l-a învins pe Hindrich astăzi: „Păcat, am dominat de la început la final”
0
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu, meci perfect împotriva lui Real Madrid! » I-a încântat pe spanioli: „Colegii îl scot pe brațe”
0
Nebunie în Real Madrid - Celta Vigo » Cu Ionuț Radu titular pentru oaspeți, „galacticii” pierd pe Bernabeu
3
Napoli - Juventus 2-1 » Campioana Italiei revine pe prima poziție în Serie A!
0
Răzvan Lucescu, după derby-ul PAOK - Aris: „I-am călcat în picioare”
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Detalii șocante: un milionar și soția lui, forțați să se privească în timp ...
Libertatea
Traian Băsescu, despre rezultatul alegerilor din Capitală: „Sloganul «marș, ...
Adevărul
Ciprian Ciucu este noul primar general al Capitalei » Planurile viitorului ...
GSP SPECIAL
Ciprian Ciucu, prima reacție după ce a câștigat Primăria București, conform ...
Libertatea
Penibilule, fostii stelisti spun clar ca FC FCSB nu e Steaua! Ati ajuns sa va agatati de ce zic unii dinamovisti sau rapidisti. :)) Asa cum ati ajuns sa va agatati de faza ca arbitrati lupta la titlu, ca sa para ca inca mai contati in fotbalul romanesc. Sunteti mici, nomazilor! Nici stadion n-aveti!
Respect Cornel Dinu si Mircea Lucescu! Doua legende ale fotbalului romanesc care confirma ce toti romanii stiu deja: FCSB ESTE STEAUA!!!
Că a preluat-o cum s-a preluat toată România prin fraudă...” asta spune tot ..fcsb nu este steaua
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tu poti sa ganguresti ceva din postura de rapidist sustinand o echipa creata prin 2017/2018 in timp ca Rapidul inca nu are declarat nici la aceasta ora falimentul?!!!! Cu cine a jucat Rapid in sezonul 2016-2017?
La ce penibilitati absolute s-a ajuns, Dinu recunoaste Steaua din postura de rival traditional iar un fost stelist, nu! Respect dinamovistilor care nu-si confunda rivalul dintotdeauna, poate atitudinea asta o sa intoarca si nesansa absoluta traita azi de dinamovisti.....se pare ca rautatile mutiple ale galeriei dinamoviste au fost rasplatite pe masura! 13 ani fara titlu pt. Dinamo?!!!!!
Echipă FC FCSB, mândria becalizaților.
comentarii ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Respect Pandi! Dinu din păcate demonstrează pt a nu’ș câta oară numai luna asta ca a îmbătrânit extrem de urat, așa ca ... flush! :-))))
Respect Panduru! *** bate campii. Cred ca e in sevraj...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.