Alte știri din fotbal
Ce urmează pentru FCSB după eșecul lamentabil cu CFR Cluj » PATRU meciuri de „foc” cu contracandidatele directe pentru play-off
0
Oțelul - Csikszereda, un duel din etapa #23 a Superligii » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Pe cine a remarcat Basarab Panduru după FCSB - CFR: „Formidabil”
0
Andre Duarte nu va uita prea curând primul meci la FCSB: „Rău! Normal că suporterii au făcut asta”
0
Știri din fotbal internațional
Final de drum » Andrei Vlad a rămas fără echipă: „Mulțumim!”
0
Masacru în Mexic, cu cinci luni înainte de Campionatul Mondial » Au fost împușcați pe terenul de fotbal: sunt cel puțin 11 morți!
0
Nota lui Ionuț Radu și ce scriu spaniolii, după eșecul din ultima etapă în care a primit 3 goluri
0
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Soldații ruși sunt scoși din spital și trimiși pe front direct în scaun cu ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Nu stiu ce au in cap spaniolii astia. Urmeaza falimentul, daca nu sunt seriosi. Oricum, Dinamo nu moare, fiindca are suporteri cum nu are nicio echipa din Romania.
Chiar daca-s fcsb-ist , fotbalul romanesc e de neconceput fara Dinamo.
Sa ne aducem aminte ca intr-un timp presa-daca poti numi presa anomalii ca GSP sau GIGI SPORT1-vehicula stirea ca Dinamo va fi preluata de acelasi grup de investitori ...RED BULL!Salzburg apoi Leipzig!(Cu Leipzig chiar au facut minuni,preluind o echipa din Zweite Bundesliga si aducand-o in Champions league)!Iar discursul spaniolilor-prin intermediari dubiosi gen Marginean si Sendrean-promitea ceva... identic!
Poate in Spania se fac echipe bune in 2 săptămâni cu jucatori submediocri, in alte tari, mult mai avansate ca Spania, exemplu Germania nu se dă cu banul când e vorba de construit ceva. RB Leipzig a fost înființata in 2009 și in 2019 a ajuns in sferturile CL și e un exemplu de felul cum trebuie investit profesionist. Ăștia au crezut ca vin in Papua Noua Guinee și găsesc aici niște muritori de foame care or sa cada pe spate de admiratie, când o sa ne vorbească in spaniola. Dinamo nu are cum sa joace in cupele europene anul viitor decât dacă transfera 11 titulari de la Bayern și pe Flick. E o tâmpenie sa speri ca vei juca in Europa cu leșinați ăștia de jucatori pe care i-au transferat spaniolii, pentru ca dacă e Contra care a făcut transferurile atunci trebuie să își predea carnetul de antrenor și sa se apuce de pictat.
Proiectu ,,Nuevo Dinamo” a început cu amanetarea bazei Saftica, ceea ce arata ca spaniolii n-au bani! Nuevo Dinamo sau Țeapa Spaniolă! Nu au bani bă sînt saraci rău spaniolii ,sînt rupți în ass de foame!
Ok ! O sa tin cont de sfatul tau. Mercy !
Sa ma transfere pe mine ??!?? Niciodata...eu sunt stelist :::)) Lasand gluma la o parte, asta a fost si impresia mea, ca astia au crezut ca jucatorii adusi de ei vor rupe norii, ca aici se joaca fotbal pe tocuri. Dar s-au cam inselat, nici unul nu e mai rasarit fata de ce avem deja in L1...deocamdata. E diferenta enorma intre ei si ce are CFR.
are dreptate Contra, antreneaza si el de banii pe care i a primit !
De ruga gorbachiov dr ceausescu da pleca! El nu si nu..pina la urna a plecat secerat cu tot cu nevasta ! Demisia nu exista in vocabularul romanesc
Daca-l prelua de la Negoita: 1. trebuiau platite datoriile, 2. trebuiau bagati bani, 3. avea si fanii pe cap. Dupa un eventual faliment el e "salvatore de la patria". Am mai spus-o, salariile vehiculate sunt absurde pentru Romania, pentru obiectiv si pentru varsta jucatorilor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.