Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
5
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
11
Știri din fotbal internațional
Ai mai văzut așa ceva?! Portarul înscrie la ultima fază, califică dramatic echipa lui Mourinho și o scoate pe Real Madrid din Top 8! Clasamentul final al grupei în Liga Campionilor
2
Inter Milano a spart „Zidul galben”, dar Cristi Chivu ratează calificarea directă în „optimi”
1
O nouă ligă de fotbal ar putea apărea în Europa » Jurgen Klopp, figura centrală a proiectului
0
Golul serii! Vlad Dragomir a „spart gheața” în Liga Campionilor cu o „torpilă” în vinclu
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
„Un suflet mic și murdar”: CTP dezvăluie cum a reacționat Crin Antonescu ...
Libertatea
saracu are un singur defect.....e sluga fratilor becali
chiar crezi ce vrei, esti manjit tatica, stai bland ai fata de infractor si imoral.
Sublit!... Foarte subtil!!... Buna poanta!!!
Asta mai lipseste de la FRF!!! Ca sa fie dezastrul complet!!! Ce nevoie avem de fante de lumina, de pixeli albastri?!? Avem nevoie de un om corect acolo!!! Cu Craciunescu e ca si cum ai pune la CCA pe Gigi Becali si pe varul Ioan!!!
Pe Craciunescu nu o sa-l puna niciodata , pentru ca nu ia mita si atunci cum o sa mai ia campionatul' cine trebuie' . Sunt sigur ca acum daca- l aresteaza pe Sandu nu o sa gaseasca nici o dovada impotriva lui pentru ca el nu ia mita direct ci prin intermediul angajatilor de la frf.
CINE TE-A PROPUS BA CA SEF LA CCA ???????????? PASAREA ,MALAI VISEAZA...............NU TE VREM ACOLO PERVERSULE !!!!!!!!!.
RAINEA MAI TRAIESTE?
alt lup in piele de oaie?
este corectitudinea - neasociata cu diplomatia, cu lipsa ranchiunei, cu alte sentimente umane dar nepotrivite cu functiile - suficienta pentru a detine un fotoliu "de decizie"?
L-as injura pe asta o saptamana ,dar stiu ca nu poate citi nimeni ce-i doresc eu SPECIALISTULUI(nuposteaza baietii nimic),dar are o limba numai buna de.........
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.