Alte știri din fotbal
Darius Olaru a comis-o și va fi AMENDAT cu 10.000 de euro de Gigi Becali » Care este motivul
0
Dinamo a pierdut doi jucători pentru etapa următoare!
0
„Am crescut la acest aspect” » Bogdan Andone, după victoria care o aduce și mai aproape de play-off pe FC Argeș
0
Le-au aflat scenografia! Planul dinamoviștilor, dejucat la derby: „Un mesaj de Sărbători...”
5
Știri din fotbal internațional
Întrebarea care nu i-a convenit lui Cristi Chivu după 4-0 cu Como: „Nu-mi pasă! Titluri de presă”
0
„Thriller” cu 6 goluri în Premier League » Liverpool a ratat victoria în prelungiri, după ce a condus de două ori!
0
Barcelona a făcut show în meciul cu Betis » Victorie într-un meci cu 8 goluri
0
Ce notă a primit Cristi Chivu, după ce Inter a demolat-o pe Como: „Câștigă pariul! Copleșitor”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
În atac ai jucători foarte buni Alex Popescu și Markovici întrebarea este de ce nu ii foloseste mangia mai ales pe primul care acum un an în amicale a mai și marcat iar acum îl tine împrumutat.
Frustratule (probabil asta este noul pseudonim al lui katalynna dar cu sigla play out-ilor), daca te uiti in urma asa se nu ea echipa la data respectiva, deci are dreptate. Iar milioanele stau bine mersi la cioban si o sa vedeti cotul de la el. Toata lumea (exceptand peluzarii si laptan) stie ca echipa lui jiji a avut continuitate (de fapt stiti si voi dar va doare groaznic faptul ca a taiat jiji sponsorizarea) si se comporta ca atare.
Cand pui ghilimele si citezi pe cineva scrii EXACT cum a spus respectivul, fara modificari. Probabil are si inregistrarea audio ca dovada.
Succes! Mai asteptam intariri!!!
“Am crescut la țara dar nu aveam găini ori alte animale de curte” sunt cateva variante... fie nu aveau nevoie ori nu își perimiteu ori munca era grea... bun venit la ***..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Salut "Ionut Coman" . Jucatorul a fost aprope de fc fcsb , nu cred ca steaua isi permite in liga a-4a un astfel de jucator . La fel , nici probe nu cred ca a dat . Inteleg ca exista o frustrare in aer cand vine vorba de subiectul asta , dar sunt mai mult de 4 ani de cand stim ca fc fcsb nu este steaua si peste un an de zile de cand justitia din Romania si-a facut treaba si a decis (vin si cele 37 de milioane de euro acum) ca fc fcsb nu are nicio legatura cu steaua bucuresti . Ca sa fii un jurnalist competent si bun ar trebui sa lasi preferintele tale pentru un anumit tip de branza si sa scrii corect numele formatiei despre care vorbesti . Cred ca se si de amenda pentru gestul tau .
Asta e Jucator tanar de perspectiva din campionatul intern Asteptam si in atac ceva
Un transfer de nota 10! Bravo! Forza Stiinta!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.