Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
13
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Ce se întâmplă cu Charalambous? Aproape de bătaie la vestiare!
0
A oprit FCSB - Fenerbahce pentru că... așa a vrut el! Incidentul care nu s-a văzut la TV
0
Aroganța supremă! Ce a apărut la tribuna a 2-a pe Arena Națională: turcii „au luat foc”, jandarmii au intervenit imediat
3
Benzema s-a enervat, după ce a văzut noua ofertă: s-a retras din echipă și REFUZĂ să mai joace!
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Nen'tu Piti....mai pierde si cu Medias si inca 2 meciuri si nu mai e. Dar va ia meleoanele cand pleaca.... Noi nu avem antrenori capabili. Nici unul din fostii fotbalisti nu ar trebui sa antreneze, ei nu au cultura, nu au educatie, sunt doar fosti mingicari si pokeristi spritangii. Jocheul nu trebuie sa fi fost cal. Cei mai mari antrenori (Carlos Alberto Pareira, Arrigo Sacchi, Jose Mourinho etc) nu au practicat fotbalul ca jucatori decat la un nivel foarte scazut. Iata si Naggelsman ce reuseste. De aia Becali e la nivelul lor si castiga in fata lui Hagi si Piturca. Ca oricine ar antrena echipele din Romania, tot cam pe locul normal ar termina (CFR si FCSB- 1sau 2, Viitorul sau Craiova- 3 sau 4 etc). Si decat sa dai unuia 400 de mii de euro salariu.... Asa si in strainatate. Cred ca poti sa o pui si pe baba magazionera in locul lui Zidane si tot termina macar pe 3 in La liga cu Real. Dar Naggelsmann...chiar a luat o echipa de la retrogradare si a dus-o in primele 4 in Bundesliga.
Nu sunt fan Pițurcă, dar se vede aici de ce e greu să performanță în România. A venit de o săptămână două, după pregătirea de vară și transferuri, și lumea se aștepta deja să facă din cal armăsar. La primul meci mai nereușit toți te înjură. A se vedea și Halep, Răzvan Marin etc Noi schimbăm antrenorii într-una, nu investim în infrastructură, și ne mirăm de ce nu avem nici antrenori, nici jucători. Cum îți așterni, așa dormi.
Va rupe Gazul etapa viitoare.
Cand ma gandesc ca in urma cu 2 saptamani ma certam cu un fan al Craiovei si incercam sa-l conving ca Papura e peste Piturca si explicam cu detalii ca saracia asta sa implicat si meciul trecut de là Voluntari unde chiar daca am castigat imi venea sa vars vazand transformarea din jocul echipei.In 3 ori 4 meciuri dispar si spectatorii
hai plangi putin bai piti,slab ai fost ,slab ramai
Ati înteles acum ? Pitsi are o misiune clarã : sã-i ducã pe amicii de la FC FCSB în play-off :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.