Alte știri din fotbal
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Ironia supremă! Faza serii pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj
1
Daniel Pancu a început să țipe la flash-interviu: „Eu acum am aflat! Nu e egalitate!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
Cei de la *** pentru ca nu a fost delegat Marcel Barsan. Am fi avut un meci cu deznodamant stiut, pe cand asa...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stai ba linistit. Flotantii in 2 lumi for avea de ales intre 2 sibieni . Ori. Ori. Calmeaza-te ca balta are peste. Realititatea TV e 100 % atdeleneasca. Nu se mai uita nici un flotant la antene .
Dupa cum si ce scrii pe aici iti recomand sa trimiti CV-ul la Palat. Esti un personaj ideal pentru a acoperi postul de Cumunity Manager la Fcsb, ti se potriveste ca o manusa. Pe bune. Daca te intreaba Gigi ce e aia, ii spui asa "trompeta de pe forum". Atat. Aaa...era sa uit, si sa-i mai spui ca faci prapad la dusmani si mergi la biserica pe sistem manele.
De unde stii? Sau iti da ceva acolo ca sa-i lustruiesti pantofii...
Vroia sa spuna acasa in ardeal nu in ungaria dar omuletul nu le are cu istoria sau geografia. El e e xpert in munrele athos
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.