Alte știri din fotbal
Farul, la un pas de titlul cu numărul 3 în Superliga feminină
0
Corvinul - FC Voluntari, în etapa a 8-a din play-off-ul Ligii 2: două goluri în trei minute
1
Răzvan Raț are o favorită surprinzătoare la titlu în Superliga: „La nivel de dorință, ea este”
0
MM Stoica a îngropat „securea războiului”: „Am să divulg un secret, plec cu el să căutăm jucători”
0
Știri din fotbal internațional
Legendarul Marco van Basten i-a șocat pe olandezi » Cu cine ține la Mondial
0
Ratează Cupa Mondială 2026 din cauza insultelor aduse lui Vinicius? Pedeapsa lui Prestianni a fost extinsă global
0
Primarul Madridului, iureș după Arsenal - Atletico: „Am jucat împotriva UEFA! Au pus în mișcare mașinăria”
0
Ghinion pentru Mitriță la revenirea după suspendare » A ratat un penalty comis de Andrei Burcă
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Modelul de Dacia Sandero despre care olandezii scriu că, în ciuda ...
Libertatea
Moștenirea fabuloasă a evreilor în bucătăria românească. Trei rețete ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
SUA și Iranul aproape de un acord istoric: memorandum de o pagină pentru ...
Libertatea
orice ca echipa epoletilor acoperiti sa aiba avantaj. di ce nu-l puneti direct pe dan pinalty arbitru, si-asa e suspendat ca antrenor din cauza golăniei
„Kovacs a fost cel care a condus și ultima confruntare directă între cele două echipe, produsă în primăvară, în antepenultima etapă a play-off-ului. S-a jucat în Bănie, în fața a 27.000 de spectatori, iar FCSB s-a impus cu 2-0, goluri Tănase și Dennis Man.” E bine! Vrem bis!!!
ai cosmaruri cu dudelange ..ei s-au calificat voi mai statzi o tura+)))))
=))))))) Asta inseamna sa fii fcsbist, sa nu iti dai seama ca te ridiculizezi singur cand arunci cu urda si tolomea in ceilalti....
Cateva intrebari: Cum a impiedicat "dusmanul" Kovacs pe FSCB sa ajunga in grupele unei competitii Europene? Adica...atat de echipa mica sa fii incat tu, Fcsb, sa stai acasa, eliminata... iar Dudelange sa se califice in GRUPE. De ce Fcsb aka FC Opaitul Rosu a fost eliminata? E vina lui Kovacs? De ce unul dintre cei mai solicitati arbitri din ultimii ani s-a dus la pensie la Fcsb si poarta barba degeaba? In stilul asta tot staff-ul fcsbistilor va fi compus doar din fosti arbitri "premiati" pentru ca si-au facut meseria cum trebuie.
De ce te miri? Articolul e semnat de aia care trebuie sa fie 3 ca sa scoata un articol din ei, ***. Incearca mafia oierului pe orice cale sa aduca echipa fara nume ceva mai sus in clasament.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Becali i-a pus în cârcă lui Kovacs înfrângerea din meciul cu Astra (cu golurile Astrei plecate din două mari greșeli personale, Bălașa și Vînă), iar punctul său de vedere preluat "obligatoriu" de presa gigistă a fost "Din moment ce am doua 11 metri si primesc un gol din fault in atac, nu ma mai intereseaza cum a jucat echipa". Ce penaltyuri, băi Gigi?
Oare de ce va place voua oiernasilor sa va adanciti vesnic in penibil? Voi nu puteti gandi cu mintea voastra, puteti doar repeta ce viseaza noaptea patronul? Voi sunteti oameni sau furnici?
Antifecesebisti prietene. Nu te mai umfla in pene, ca nu esti ce crezi.
Din statisticile voaste reiese ca Craiova a pierdut mai multe meciuri cu Kovacs la centru.Dusmanul lui Gigi Becali "e toti" in afara de GigiSP si GigiSport.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.