Alte știri din fotbal
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Din China, Astrit Selmani vede Dinamo într-o situație extraordinară: „Eu chiar cred!”
0
Aproape că a început să plângă în direct când a vorbit despre Cornel Dinu: „Mi se rupe sufletul când îmi răspunde așa. Fii puternic, Mister!”
0
Apariție rară » Fost la roș-albaștri și la Dinamo, Dennis Șerban și-a ales preferata: „Cu ea țin, normal!”. Vede două favorite clare la titlu
0
Știri din fotbal internațional
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele probabile + cote
0
La 40 de ani, dublul campion european a văzut primul „roșu” direct din carieră!
0
Al doilea val de arestări în scandalul pariurilor! » 29 de fotbaliști, dintre care doi de la Galatasaray și la Fenerbahce
0
Au publicat sumele: câți bani câștigă analiștii TV din emisiunile sportive
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Vameșii spanioli au rămas fără cuvinte când au văzut ce avea un român în ...
Libertatea
Acka nu e un fundaș rau, dar alături de Kelic (care este penibil, chiar jalnic) nu da randament pentru ca nu-l susține. De Kelic trebuie scăpat urgent. Nu înțeleg de ce nu încearcă cu Martic fundaș central sau Colic. Bălașa mi se pare de neînlocuit în centrul apărării.
...arta de a pune titlu unui articol !
Astazi am vazut o echipa probabila a Craiovei, cu Bancu si Matel la mijloc si, oricum as aduna, tot 6 fundasi imi ies. Asa vrem sa castigam campionatul? Cu 6 fundasi contra Clinceniului? E aberant si ma tem ca iar nu vom suta la poarta. Poate eu nu am vazut bine dar nu am sesizat un jucator la inchidere mai bun decat Mateiu. Nota buna ar fi ca Piturca a inteles, in sfarsit, ca Ivan nu este varf de careu, iar Kolici nu este de meserie rezerva.
Daca un jucator a jucat bine etape consecutive, scapi de el? Treaba lui Piturca, poate se trezeste iar cu vreun bosniac slab de pe la AEK Atena sau de unde a adus un iugoslav.. Eu cred ca e rasist!
Acka,nu e un fundas foarte bun,dar este adevarat ca linga Kelici nu se leaga nimic.Cred ca Kelici e cel mai slab fundas al Craiovei.Spune Piti ca Zakarici e la 50%,oare ce management e asta , sa aduci jucatori foarte tarziu, in plin campionat si sa vina total nepregatiti?Rezultatele se cam vad, de la sine.Dar, incep sa cred ca nici varianta Piturca, nu e una castigatoare la Craiova.Aveam asteptari mai mari de la venirea sa.
Contează lângă cine joacă. E foarte important ca fundașii centrali sa se completeze. E normal ca un jucător sa mai si greșească, dar coechipierii trebuie sa acopere greșeala. Crezi ca la Barcelona, Pique nu greșește?
Asta crezi tu... Acest Acka ne-a pierdut multe meciuri din cauza ca a greșit... Este un jucător slab. Nu e constant.
Acka e bun, mare greseala face!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.