Alte știri din fotbal
Mesaj din delegația oficială a României: „Dacă acest lot merge la Cupa Mondială, să le facă statuie!”
0
Umilință totală pentru Arena Națională! » Reporterii GSP au descoperit dotările de la Istanbul: „Ca un telespectator în fața televizorului”
0
Denis Alibec, luat prin surprindere în direct: „Pupa-ți-aș gambele tale!” » Reacția atacantului
0
Echipa de start, confirmată: așa va juca Lucescu! + Budescu, „șef de galerie” în Parcul Gezi din Istanbul
37
Știri din fotbal internațional
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Gabriel Batistuta, declarații cutremurătoare despre moartea lui Maradona: „Sper să nu pățească la fel și Messi”
1
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
De ce ai pus virgula dupa atat? Nu e bine, cultule ! N-am trotineta. Am bicicleta si doua masini - una mare si una mica. Ce mai vrei sa stii?
Balaj, dar când ai ajutat CFR să câștige Cupa României inventând 3 penalty-uri îmotriva celor de la Poli Timișoara?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Amice, asta e cusurul tău...îl faci pe altul frustrat in timp ce tu ***. Trezeste-te , s-au dus vremurile când milostivul *** pe care -l aperi, mituia și arunca cu valizele ca sa câștige campionate. Atenție! La castelul lui Gigi Valiza se va da un ospăț în cinstea celor 8 ani în care ați făcut umbra degeaba în campionat. Te bagi ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Amice, asta e cusurul tău...ai memoria scurta. Cand ați pierdut voi ( fecesebeul)anul trecut campionatul ? Sa ți reamintesc ceva ce ai uitat. Chiar și cu semnalizarea unui ofside discutabil tot nu ati fi câștigat campionatul pt. ca mai aveați un meci de disputat cu CFR care era cu 2 puncte înaintea voastră. OK ?
Doar de atat ,esti capabil? Este, ca ai trotineta?:))
Du-te bă la pește !!!!!!
Ai vrut sa te dai sarcastic si cult, dar pana la urma te-a tradat gigismul. :)))
Intre doua amanetari de apartamente, parvenitii astia (ma uitam pe o poza la Cristi Balaj, cu fata aia a lui de morar, avea pe el un trench Burberry , ziceai ca a ajuns caravana lui Catalin Botezatu la Cluj) , recte Nelutu Varga si Balaj apar uscati ,parfumati sa ne mai spuna ce se mai intampla pe la ei prin casa! Surprinzator ,seamanau atat de bine cu cele doua personaje de la Teatrul de Papusi, Vasilache si Marioara ,care-si tot ridica fustele-n cap... Vezi Doamne ,apar si ei pe retelele sociale( i-o fi invatat Dancu un iluminat sociolog din urbea cu cei mai multi IT sti pe hectar ) , ca nu cumva "opiniunea publica naționale "sa nu-i uite si pe ei... cele ,,mai perfecte victime,, din fotbalul galactic! Si dăi si combate mamițo ! "Aoleuuu, ce ne mai furara ,dar nu numai acum ,ci hăhăhă de pe vremea Caritasului , monșer!" Dan -Pinalty, care nici acum nu si-a terminat de numarat penaltiurile nedate incepand cu anii '80 ,iarna , n-are bob zabava! Plange si suspina , ca o garofita ,tanara ....:)) Bai, sunteti rusinea rusinilor ! V-au ajutat sa furati cu remorca ,cu tabul ,toata lumea.. De la politruci , la servicii .... Si inca tot mai furati! Sfesnic ala ,arbitreaza si acum cu tricoul ,cu chilotii, cu tampoanele visinii pe el!!! Cum ar fi sa delege Grecul Zorba un arbitru de talia lui Goian sau Banel la urmatorul meci Steaua -Kfr???:)
Aceasta regie Becali. Meme și sponsorizații lor are menirea sa cerșească arbitraje favorabile în următoarele partide. Vom vedea Kovacs a dovedit în meciul cu CFR când la 1-0 pentru CFR nu a datunpenalty la Birligea ca nu degeaba îl lauda Becali. Craiova are o șansă imensa, dar trebuie sa joace, se pare ca fecesbistii și-au luat toate masurile.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.