Alte știri din fotbal
CS Dinamo, trupa lui Ionuț Chirilă, a obținut prima victorie a sezonului! Azi sunt programate 7 meciuri în Liga 2
23
Președintele Rapidului: „Incredibil! Un plus mare pentru noi”
0
Olimpiu Moruțan, decisiv în victoria Rapidului cu Petrolul: „Asta nu înseamnă că trebuie să fiu titular”
0
Antrenorul Petrolului, după 0-2 cu Rapid: „Am avut o problemă mare”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal a pornit ca din tun în cursa de apărare a titlului!
1
Haos în Germania: Südwest-Derby întrerupt, polițiștii au intrat pe teren pe cai!
1
Inter l-a prezentat oficial pe Curtis Jones: „A venit momentul pentru o nouă aventură”
0
Rezultat șocant în Cupa Germaniei » La pauză, Eintracht conducea cu 10-0! A urmat cea mai mare victorie din istoria clubului
1
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
17
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cristi Danileț, ironizează motivarea CCR în cazul „amendamentului Fritz”: ...
Libertatea
„Un alt fel de lockdown”. Orașul din Europa unde viața se trăiește de ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cinci directori de colegii naționale critică vehement examenul separat de ...
Libertatea
Deci Nico e unicul urmaș al Mamei Omida? O fi mai tare și decât Baba Vanga...
Asta:FC STEAUA CEFURA CU ARBITRII SA.
REDNIC !
In locul primelor 3 stele se pune de 3 ori w iar in locul ultimelor 3 stele se pun c / o/ m Nici nu mai stii cum sa dai un site ca tare le e frica astora de la G.Sp. sa nu dai vreun alt site.
Incercari disperate din partea unor stelisti (pentru ca majoritatea rid si cu k u r u l de asemenea bazaconii) de a schimba istoria. Stai linistit ca voi tot spectatiori de rezultat o sa aveti , iar ei cei mai inimosi suporteri DE DEPARTE din Romania. Stii ca ei au fost SINGURII din Romania care au fost "aratati" in 2 sau 3 rinduri pe site-ul Ultras World ? Asta daca esti INTRADEVAR in fenomen si stii ce vorbesc si stii ce inseamna ULtras World si ce PRESTIGIU are. Nu mai stau acuma sa caut amanunte dar ia de'aici si delecteaza-te: w w w .youtube. c o m /watch?v=3Ibdt6TTAgg
Nu , nu. Istoreie trebuie sa citesti tu. Eu nu sint rapidist dar mor pe voi stelistii cind inxercati sa schimbati istoria dupa cum va convine voua. Prima echipa bolshevica VOI ati fost. Nu o mai suciti si rasuciti. daca totul mergea pe fagasul notmal in Romania , voi nici nu v-ati fi infiintat. Este dupa cum am spus: Voi daca ati trece printr-un sfert prin ce au trecut aia dealungul istoriei lor NU ca v-ati desfiinta , v-ati evapora. Nu o sa va comparati voi la nimic cu cei de sub Grant niciodata... MAI ALES la fani. Voi traiti prin performante altfel nu ati avea mai multi suporteri decit Sportul Studentesc.
Geza Ginzer, unul dintre fondatorii Rapidului, era comunist, mare combatant pentru interesele clasei muncitoare. – În 1946, cu un an înainte de înfiinţarea Stelei, Rapid a făcut propagandă electorală pentru Blocul Partidelor Democratice, dintre care făcea parte şi Partidul Comunist Român. Giuleştenii au apărut cu tricouri cu inscripţia “Votaţi Soarele!”, adică simbolul comunist. – După instaurarea comunismului, sportul a fost reorganizat. Forul conducător a devenit nou-înfiinţatul OSP (Organizaţia Sportului Popular), care a militat pentru desfiinţarea echipelor private, promovând “sindicalizarea”. Care au fost primele două cluburi care s-au “sindicalizat” benevol, trecând cu arme şi b
CD spui prost , te referi in primul rand la tine...Mai citeste putina istorie despre ambele echipe : poate nu stii cine e Geza Ginzer ?? , Valenttin Stanescu iti spune ceva - ce legatura are cu Carmen , echipa desfiintata de comunisti, ca sa faca loc nou in infiintatei echipe a armatei , terminanati cu scuzele :Rapid a fost persecutate de comunnisti ...Care comunisti ?? aia carora le faceau campanie electorala in 46 ,sau comunistii lui Gheorghiu Dej , cd a retrogradat Rapidu prima data , parca in 51 , nu?? Ceausescu era la gradinita atunci..in sfarsit PS : Invata trecutul , sa nu cazi de prost ,in viitor !!
Inca o avem , vezi-ti tu de insolventi tai , nu mai purta altora de grija ca poate patinati usor spe B
Terminati cu prostiile nu a dat nimeni pct .A fost o greseal grava de arbitraj ,penalti clar .Arbitrul nu a vazut , la fel s-a intamplat si la Giurgiu ,prostu de Tudor era la 50 M de faza . Terminati cu frustrarile ,,specific julesti ''.rrapid si-a castigat corect cu mult noroc pct , cu STEAUA a avut un singur sut poarta , cu petrolul la fel , asta e fotbalul,,,
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.