roja_azul76
roja_azul76  •  16 Decembrie 2021, 19:54
Postat de foxy pe 16 Decembrie 2021, 19:50

Dinamo trebuie salvata!...Dinamo va fi salvata! A treia oara nu mai scapa !:)))Asa trebuia sa scrii!:)))

Salut, foxy! Cum, nu face Burli campionat de 18,20..50 de echipe? Nu fuzioneaza liga 1 cu a doua? Trebuie facut ceva....Repede!:)))

444001919101397
Florean Andrei  •  16 Decembrie 2021, 19:53

Dacă știam rezultatul, mă uitam la meci !

boreal47
boreal47  •  16 Decembrie 2021, 19:51

B-ul B-ul B-ul.????

foxy
foxy  •  16 Decembrie 2021, 19:50
Postat de roja_azul76 pe 16 Decembrie 2021, 19:48

Dinamo trebuie salvata...Dinamo va fi salvata! A treia oara!:)))))))

roja_azul76
roja_azul76  •  16 Decembrie 2021, 19:48
Postat de tictictic pe 16 Decembrie 2021, 19:41

Victorie absolut meritata si incontestabila a Mioveniului; a fost peste Dinamo la toate capitolele pe tot parcursul meciului. Eu inteleg supararile si frustrarile fanilor dinamovisti si ale prietenilor lor traditionali talpanisti, insa fotbalul profesionist se joaca cu totul altfel decat in mintea lor... Altfel, la ce joaca acum Dinamo, e echipa de divizia B, daca nu chiar si mai jos. Retrogradarea este absolut normala si fara dubii!

frenck
frenck  •  16 Decembrie 2021, 19:48

Să fie la anul Steaua-Dinamo în divizia B pe National Arena cu 50 mii în tribune?

1948forever
1948forever  •  16 Decembrie 2021, 19:46

multumim torje si iliev. la cum ati plans ne-ati facut craciunul fericit

zorrozabal
zorrozabal  •  16 Decembrie 2021, 19:44

Rednic?!O belea!In prima repriza a trimis in teren o formula de echipa penibila-cu un Ehman ratacit in spatiu,cu un Itu si indolent si nepriceput(a pierdut toate mingiile)cu un Tira care a dezamagit,cu un Torje...Iar Miovenii au ratat multime de ocazii!In repriza a doua dupa ce Sorescu(tot el)a adus Dinamo intr-un nesperat avantaj,Rednic a pus motzul pe *** nepriceperii sale,trecandu-l pe Deian Sorescu fundas dreapta-„mutare ”care s-a dovedit catastrofala-prin bulevardul creat!De la un corner precipitat acordat de Sorescu, a venit penalty-ul de 1-1 si de la pierderea mingii (tot de Sorescu),a plecat contraatacul si cornerul care a pecetluit infrangerea lui Dinamo!

uefa_84
uefa_84  •  16 Decembrie 2021, 19:42

Fotbalul nu poate fi pacalit la nesfarsit.

1948forever
1948forever  •  16 Decembrie 2021, 19:41
Postat de frenck pe 16 Decembrie 2021, 19:40

Cum băă să accepți să fii umilit în halul ăsta? Soresculeeeeeeee......

cand te gandesti ca scapa de toata umilinta asta din cv, doar daca venea in vara la steaua....acum era rezerva de rezerva dar la o echipa de pe locul doi cu zeci de victorii