Comentarii (107)
mosvasile
mosvasile  •  16 Decembrie 2021, 23:09
Postat de zorrozabal pe 16 Decembrie 2021, 19:44

Rednic?!O belea!In prima repriza a trimis in teren o formula de echipa penibila-cu un Ehman ratacit in spatiu,cu un Itu si indolent si nepriceput(a pierdut toate mingiile)cu un Tira care a dezamagit,cu un Torje...Iar Miovenii au ratat multime de ocazii!In repriza a doua dupa ce Sorescu(tot el)a adus Dinamo intr-un nesperat avantaj,Rednic a pus motzul pe *** nepriceperii sale,trecandu-l pe Deian Sorescu fundas dreapta-„mutare ”care s-a dovedit catastrofala-prin bulevardul creat!De la un corner precipitat acordat de Sorescu, a venit penalty-ul de 1-1 si de la pierderea mingii (tot de Sorescu),a plecat contraatacul si cornerul care a pecetluit infrangerea lui Dinamo!

Asa e!Daca Dinamo incasa 4 goluri inca din prima repriza,nu era nici o surpriza la cum s-a jucat!Iar Rednic ar fi declarat imbufnat ca vinovati sunt jucatorii!Numai ca nu zice CINE i-a bagat pe jucatorii aia slabi in teren-cand are la dispozitie un lot de...39 de jucatori?!Si de ce-dupa 3 luni- inca nu i-a invatat sa se pozitioneze in teren?!

Postat de tictictic pe 16 Decembrie 2021, 21:26

Corect! Daca va reusi si Farul sa bata chefereul, etapa ar fi perfecta!:)

Din pacate, lucrurile nu stau prea grozav momentan. Dar...mai este o repriza! Sa speram ca Farul va razbuna ratarile din prima repriza! Cat sa mai tina bulanul chefereilor?:))

tictictic
tictictic  •  16 Decembrie 2021, 21:26
Postat de csa_steaua_clona_2017 pe 16 Decembrie 2021, 21:05

Ce poate sa fie mai frumos?? Steaua bate pe Rapid cu 2 goluri in prelungiri, iar Dinamo pierde cu 2 goluri in prelungiri :))))))))))