Alte știri din fotbal
Fostul internațional de tineret Radu Mărginean a murit la vârsta de 43 de ani, în urma unui accident tragic la baza lui sportivă
0
Atacantul dorit de Gigi Becali la FCSB, în negocieri avansate cu un alt club
1
Gigi Becali are oferta pe masă » DC United și Anderlecht îl vor pe jucătorul de la FCSB
5
„Excelează acolo” » Opinie contra curentului despre noul transfer al lui Dinamo: „Am auzit foarte multe lucruri bune despre el”
0
Știri din fotbal internațional
Zlatan Ibrahimovic și-a văzut „micuța Suedie” zdrobită și dă verdictul: „Înfricoșător! Ar bate orice echipă”
0
Michael Olise, la un pas de recordul lui Pele la Campionatul Mondial: „Mbappe și Dembele nu au ce are el”
0
Darius Olaru s-a remarcat la debutul pentru Union St.-Gilloise
0
Mexic - Ecuador 2-0 » „El Tri”, calificare fără emoții în optimile Campionatului Mondial!
0
Lifestyle
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Anonimul care și-a vândut toate hainele pentru fiul bolnav a fost umilit public de Chilavert, a venit FALIT la Mondial, iar acum a șocat istoria fotbalului!
6
Iubita olandezului Quinten Timber îl consolează după ratarea de la 11 metri: „Leul meu, puterea ta mă uimește”
1
„Diana-braziliana” a onorat pariul pierdut cu Dan Alexa, în direct la TV: „Băi, dar le face! Eu nu am crezut”
6
Rezultate Evaluarea Națională 2026. 7 elevi au avut media generală 10, 79% ...
Libertatea
Experiența unei americance în Europa pe timp de caniculă: „Afară nu este ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan și-a publicat declarația de avere. Consilierii care au ...
Libertatea
Nu mor caii cand vor cainii... vezi-ti de echipa ta...
DACA E PENALTY,ATUNCI NU MAI JOC DE FOTBAL, oricum negru era in cadere, dar daca dadea penalty, atunci chiar ca e ceva la noi, la budescu cred ca pleca singur din teren daca doar tinea mana pe cartonase, de ne înțeles cum a intrat, de neînțeles cum de nu a luat rosu, pentru penaly ! domnu craciunescu, putina decenta si hai la spiritul jocului,ce naiba,
Petrolul cale batatorita spre liga2,e una din candidate,mai ales ca are si probleme financiare,pana la urma se adevereste vorba ca,ulciorul nu merge de multe ori la apa.
Petrolul e "ciupita" de arbitrii si cu VAR. Cand e vorba dw interpretari tot la vointa arbitrilor ramane decizia. In meciul cu CS Craiova arbitrul Kovacs a scos mingea din poarta la golul lui Jair iar Vidican nu le acorda penalty la un fault clar. Concluzia este ca arbitrii viciaza rezultatele din Superliga la fel cum o faceau si inainte de introducerea VAR-ului. Daca nu se vor da sanctiuni aspre Superliga va fi o afacere a lotului de arbitrii A.
Terminati cu prostiile. Arbitrul a facut o singura greseala in acest meci: nu i-a dat ''rosu'' lui Budescu. Penalty?! Doar in mintea natarailor de la jijisport...
Jucătorul de la Petrolu îl lovește pe fundas cu cotul sa se debaraseze de el ,care desigur îl incomodează ceva dar nu poți spune tu mare arbitru care te crezi ( Craciunescu ) ca asa ceva este f. clar ,mai degrabă 50- 50% ! Putea f. bine sa dea fault în atac ,de ce nu !? Nu am nici o preferata dar nu poți fi asa radical !
Și "albitru" ăsta, să nu țină el cont de părerea "competenților" vorbitori de la DigiSport?
Nu te mai uita prosteo, apoi vezi dacă-ți trece greața, nu !
Daaaa...da asta e SuperMamaliga lu' Burlanu Ciuruit!
Unul da, altul ba ... dati cu zarul ca sa nu va incaierati.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.