Alte știri din fotbal
Vaișcovici, verdict în transferul „George Pușcaș la Dinamo”: „Mi-e teamă de un singur lucru”
0
Primul club care salută ideea cu 12 echipe în Superliga, lansată de Gino Iorgulescu: „Are viață, bravo! Interesant, un sâmbure de adevăr”
0
Farul și-a lansat programul de socios, Gică Popescu a dat detalii din spatele ușilor închise: „E pe biroul domnului Bolojan!”
0
„George Pușcaș, la un pas de Dinamo” » Expertul italian în mercato a făcut anunțul de ultimă oră!
4
Știri din fotbal internațional
Antrenorul celor de la AEK, despre triumful la ultima fază: „Victorie corectă”
0
Fostul antrenor al lui Rotaru, mai dur ca niciodată: „Ăla blochează un gol ca și făcut, iar noi le dăm cadou un penalty!”
0
Pus pe liber de Universitatea Craiova, după calificarea ratată dramatic! Și-a semnat sentința în dezastrul de la Atena
0
Gică Craioveanu: „Singura echipă căreia putea să i se întâmple asta este Craiova”. Ce are de reproșat
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
2
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
8
Proiectul ultra-secret din China care ar putea schimba echilibrul puterii ...
Libertatea
Motivele pentru care unor bărbați nu le crește barba. 5 factori care ...
Adevărul
„Antrenorul Anului” Cristian Chivu are un 2025 trepidant la Inter: „Sunt ca ...
GSP SPECIAL
Un document oficial de la Moscova justifică o posibilă invazie a Rusiei în ...
Libertatea
strategia mi se pare gresita , incepe sa semene cu ce s-a intamplat la Gloria Buzau acum cativa ani , cand erau 20 de straini in lot din care vreo 6 portughezi veniti din liga lor a 4-a ... astia-s jucatorii trimisi de Olympiakos ? daca se dorea salvarea de la retrogradare , se gaseau 4-5 jucatori romani cu experienta liberi de contract , erau pastrati Vancea si Zaharia , dar cu greci de 19 ani - nici o sansa ; bafta , totusi !
Transfermarkt nu este inca actualizat,dar se va reduce numarul de jucatori si in Romania si in Grecia...
astia sunt jucatori? :)) apropo, Grecia e sub Romania la ora actuala pe Transfermarkt.
Nu sunt de acord cu o asemenea strategie. Nu cred ca strainii astia care vin pt prima data pe aici (cu tot cu Juventus Bucurestiu' lui) pot face ceva folositor. Cred ca mai bine adopta strategia Brasovului, sa aduca un antrenor roman, cu o cota mai mica si dornic de afirmare si niste jucatori romani tineri care sa manance pamantul cand intra pe teren. Grecii astia au venit probabil in primul rand pt bani aici, nu stiu ei ce-i asteapta, iar cum nu vor gasi asta, probabil ca nu vor face prea multi purici.
Grecotei cu nas subtire ...
Astia sunt urmatorii dupa Bistrita care cad in B !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.