bradfit
bradfit  •  18 Martie 2023, 19:51
Postat de ionescugeorge77 pe 16 Martie 2023, 12:16

nimik nu ne face mai fericiti decat o victorie cu fcsb ...

bine ca sunt rare victoriile clonei csu cu Steaua din liga 1. apropo, sa le spuna prostilor de la clona csu ca sunt 2,5 puncte pierdute,dupa injumatatire,daca luam 6 puncte in playoff cu clona csu nici nu mai conteaza alea 2,5 puncte.

anticenzuralasport
anticenzuralasport  •  16 Martie 2023, 16:25

Când ar itrii sunt olteni desigur că se măresc șansele astora...La fotbal sunt precum liftul lui Ivan din prelungirile cu UTA...Ce au făcut arbitrii pentru oltenii ? Au inventat doua ofsayduri de milimetrii dar nu au văzut ce se vedea clar ...penalty în prelungiri pentru UTA...

Forzzastiinta
Forzzastiinta  •  16 Martie 2023, 15:20
Postat de ..kuba. pe 16 Martie 2023, 11:44

2-0 scurt pt fc fcsb

Vezi prostea, in ultimi 3 ani universitatea Craiova vs fcsb 4 victorii 2 egaluri 4 infrangeri. Cate victorii are fcu48 sau echipa patronata de mititelu intre 2005-2011 impotriva fcsb-ului?

dodo001
dodo001  •  16 Martie 2023, 12:35

In afara de 2-3 jucatori care sunt mai rasariti, CSU nu are cum sa se opuna Fcsb-ului. E clar ca e o sansa sa revina sus pentru CSU iar egalul nu o ajuta deloc. Echipe precum Farul sau CFR isi pot permite sa piarda un meci, in cazul acestui meci, egalul e exclus...pierd ambele in contextual in care Farul si CFR isi castiga meciurile.