Alte știri din fotbal
FCSB caută înlocuitor pentru Bîrligea » MM Stoica: „El mi s-ar părea o soluție, dar nu cred că se pune problema”
0
Câți spectatori a strâns Universitatea Craiova la meciurile de pe teren propriu în acest sezon
0
Moștenirea lui Daniel Bîrligea la FCSB » Cât a produs în comparație cu alți „killeri” din istoria clubului și cine mai e pe lista selectă
0
MM Stoica anunță o condiție esențială pentru transferul lui Bîrligea: „Altfel, nu se face!”
1
Știri din fotbal internațional
Transfer de 58 de milioane de euro pe axa Manchester City - Newcastle
0
Primul rezultat pozitiv pentru Lixandru și Boateng la noua echipă
0
Gest superb înainte de Real Madrid - Real Sociedad » Rivalul a fost aplaudat la scenă deschisă
0
Real Madrid - Real Sociedad » Revenirea lui Mourinho pe „Bernabeu”: Oaspeții egalează în minutul 44
1
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Traian Băsescu, despre generalul Pahonțu: Un ofițer bun. A făcut din SPP o ...
Libertatea
Toamna se numără șantierele în București. Marile lucrări care vor afecta ...
Adevărul
Nicolae Dobrin, primul rege al fotbalului românesc! „Magul din Trivale” ar ...
GSP SPECIAL
Ultima formă a legii salarizării: sporuri pentru profesorii cu 30 de ani ...
Libertatea
E clar. Dati-va la o parte. Se culege prazul de toamna. Urmeaza Acadmica sa si-l ia.
Ba de unde esti asa destept? Put unii pe aici de atita desteptaciune, i-a zi ma ce anti sistem esti?sau vrei sa pari si tu interesant pe aici?
Nu face niciodata ceea ce nu stii, adica sa scrii!
Ba ce dinamovisti frustrati daca era pt ei era cel mai clar penalty. Bai dinamovisti destepti i-a comentati penaltyul primit de voi cu fcsb la gonzalez, nu-i asa ca al vostru e clar desi i-a pus ala doar o mina in piept si al vostru se tinea de fata. Ala nu simula?,pt voi a fost destept ca a scos penalty nu? Ba sa fi suporterul unei echipe asta nu inseamna sa fi si orb ,amindoua au fost penalty la fel de clare asa ca ciocul mic, ala la man nu a fost
Atat timp cat lotul de arbitri pro Bania este sanatos, totul va decurge perfect pentru olteni. Cate un penalty pe meci pana in etapa 34.
Bă sala_dalles cum a reușit Craiova sa ii fure pe Dinamo cu penalty ul asta! Sa ii fure Craiova pe Dinamo , mama hoțiilor din fotbalul românesc!
E peste Ricardo Grigore sau Puljic , croatul ala rudimentar care seamănă cu Arsenie Boca!!! Și BĂLAȘA care aleargă ca un melc a fost peste toată apărarea lui Dinamo Căpșuna București
a scapat ieftin , sta putin pe tusa trisorul la ce meteorit i-a cazut in cap in careu, nu ati vazut cum a cazut secerat... cea mai penibila simulare, un circar ieftin, o rusine de fundas la csuc.
Altul cu rateuri in viata :)) prazu e bun bre intreaba-ti toarta, asta daca o fii avut norocul sa dea peste el. Invata regurile sportului inainte sa *** degeaba
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tie de la ciorba de praz....are dreptate ala mă.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.