Alte știri din fotbal
A dat-o în judecată pe FCSB la un an de la despărțire! Ce sumă îi cere lui Becali
0
Denis Drăguș a sosit în Antalya pentru a semna cu noua echipă: „E o onoare, abia aștept să joc”
0
Dinamo pregătește transferul căpitanului și urmează modelul Rapidului
1
Olimpiu Moruțan pleacă din Grecia! Exclus la Craiova și Rapid, unde va ajunge și ce salariu vrea internaționalul
1
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu nu suportă așa ceva: „Mă enervez, și mă enervez rău!”
0
Cristi Chivu și-a învins fosta echipă și admite: „Capcanele apar mereu”
0
Notele primite de Cristi Chivu după Parma - Inter » Presa din Italia îl laudă pe român: „Niciodată în dubii”
0
Inter, victorie fără emoții cu Parma! Cristi Chivu s-a întors cu noroc pe Stadio Ennio Tardini
0
Dinamo, victorie în Antalya
Se încăierară în Antalya
Pancu i-a lăsat acasă!
Ratează primele meciuri din 2026
Amorim, dat afară
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Lifestyle
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
2
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
16
România cere acordul Emiratelor Arabe Unite pentru a-l urmări penal pe ...
Libertatea
CTP, despre impozitele pe locuințe: „România are cei mai mulți proprietari ...
Adevărul
Ana Ularu și ce ar fi făcut dacă n-ar fi fost actriță: „Sportul mi-a dat ...
GSP SPECIAL
Dacian Dragoș, judecătorul numit de Nicușor Dan la CCR, rupe tăcerea
Libertatea
da, nea sala-muschi. sunteti cei mai buni! nu am vazut o echipa de partid sa joace un fotbal spectacol cum joaca mirifica cs mogosoaia. nu exista. baaaaaaaa! sunteti praf si nu aveti habar de fotbal. de ce aveti galerie asa mare la Severin ? nu v-au facut astia transferul ? poate e picat relovut, etapa viitiare sigur va baga bani ! bani din tara aia din Africa vreti ?
Polly ai 3 fraze : habarnist, shaorma si cunoscator de fotbal
intreaba si tu un cunoscator de fotbal si o sa-ti raspunda de ce v-am subordonat la modul ala ! dar mai bine lasa asa, atat puteti. nu intelegeti voi acest fenomen numit fotbal. la voi conteaza shaorma cu de toate moca .
Suntem mai buni ca voi asta e clar :)) 500 sunteti voi la meciurile din Craiova.
ati batut in toate meciurile cu noi. sunteti cei mai buni . da, cs mogosoaia e cea mai buna dintre echipele de partid din istorie. nu va faceti voi liga separata cu aia de la csa ? cei mai buni sunteti. nu am vazut o echipa sa joace un asemenea fotbal spectaculos. ba, treziti-va! sunteti praf. nu mai aberati pe internet, vad copiii astia si va cred. dar de ce aveti asa galerie mare la Severin? la Tg Jiu cred ca jucati cu 500 de oameni in tribuna. auzi la ei, echipa Olteniei cu sediul la mogosoaia. rasilor. rade toata tara de voi.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ba! clona lui brad pitt. cs mogosoaia. asta am invatat ? voi de ce nu invatati cine sunteti cu adevarat ? e prea buna shaorma in Craiova ? mai ales moca.
Adevărul e că noi ne-am căznit dar voi n-ati învățat nimic...
Macar au ajuns acolo prostea echipa ta de amatori nu a pupat vreodata si nici o sa pupe Europa :))
In fiecare meci pe la l-am jucat cu voi am batut gelule :))) ce altceva mai vrei??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.