Alte știri din fotbal
Scandal total în Senat, la votul pe „Legea Dragomir”: „Nu am mai văzut niciodată așa ceva!” » Miza UDMR: au boicotat ședința!
0
A semnat cu Dinamo până în 2028: „Nu e păcăleală de 1 aprilie”
0
Programul etapelor 5 și 6 din Superliga » Când se dispută derby-urile Craiova - Rapid și Dinamo - Rapid
0
Verdict la Disciplină: un meci fără spectatori, după Rapid - Dinamo! » Lovitură grea în lupta la titlu
3
Știri din fotbal internațional
Reacție acidă din România la adresa Squadrei Azzurra: „Trage ăla ca un cioban. Parcă nu mai e Italia, ci Andorra”
0
Triplul campion al Superligii, despre calificarea țării lui la Mondiale: „O săptămână se petrece! Veți vedea o surpriză”
2
6 schimbări majore care vor fi implementate la Campionatul Mondial 2026
2
Au apărut imaginile! Cum a trăit Novak Djokovic loviturile de departajare la Bosnia - Italia
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Fiscul a controlat 46 de companii petroliere după scumpirea carburanților, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
La fel a facut si cand a mers la TAS sa fure campionatul, la fel a facut si cu valiza...
DOMNILOR ZIARISTI CONSULTATI UN JURIST SPECIALIZAT SI NU VA LUATI DUPA CE ""BATE CAMPII""UNU L CA TALPAN!!!EL ORI VREA SA_SI IMPRESIONEZE SEFII SI SA-I MINTA ORI HABAR NU ARE DE ...MESERIE SI NU STIE SA CITEASCA SI SA INTERPRETEZE O HOTARARE JURIDICA!!!DAR JUSTITIA NU SE FACE NICI IN ZIARE
Ba esti *** ? voi mereu aveti scuze .. ca domne ..oricum nu erau folosite !! .. la fel ca si fotbalul .. nu foloseati voi asa ceva ... si deodata vreti prejudiciu .. bha... voi martorii lui talpan :d voi sunteti decat o buba .. la un moment dat o sa se usuce ;)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Erau niste marci(desene,sigle) pe care CSA Steaua nu le mai folosea oricum din moment ce are o sigla recunoscuta in prezent. Becali a reusit sa scoata o decizie prin care Steaua sa nu le mai poata folosi. Chiar daca nu le folosea, ca asa vroia ea. Acum Becali a obligat-o. Asta a fost procesul, s-a judecat practic nimic, exercitiu de imagine, sa arate Becali ca "l-a batut" pe Talpan in lungul lor sir de procese si "procese". Stati sa vina decizia cu cele 37 de milioane . Deocamdata Talpan a luat marca principala(cea care conteaza), Steaua ramane echipa Armatei, asa cum a fost de la infiintare, au stadionul si mai ales au suporterii. Cei mai loviti in urma acestei decizii la care se bucura unii atat de mult sunt sportivii de la celelalte sectii care puteau sa mai folosesca acele marci si chiar le foloseau. Asta e marea satisfactie a lui Becali, a lovit in sportivii de la celelalte sporturi ale clubului Steaua. Temporar, vor veni si alte intampinari, alte procese, pentru a stopa acest lucru.
bugetul csa e format probabil din banii mapn , banii mapn-ului vin probabil de la guvern ... guvernu isi formeaza bugetul si din impozitele si taxele colectate de la cetateni ca mine si ca tine,cetateni ai acestui stat UE. ok
banii din care se platesc cheltuielile de judecata de unde provin ? din buzunarul vreunui general care gireaza pentru juristii UM02301 ?
coco,ramane valabil ce ti-am spus ! dupa infiintarea ligii profesioniste tot fcsb e nr.1 in romnia...mimao e campioana la coregrafii si la numarul de hepatite tip c in lot ! preparatorul italian stie de ce ! la fel si danut lupu ! pregatiti fiesta ca vine 10 mai,fara legatura cu fcsb ...
Te dai stelist, dar nu intelegi ca desfiintarea fcsb-ului inseamna moartea Stelei. Echipa din liga a patra este o clona careia UEFA nu-i va recunoaste niciodata Cupa Campionilor, ca aia e singura care conteaza. Tu nu vezi ca fcsb este considerata de UEFA castigatoare a CCE la tragerile la sorti, pentru ca e continuarea echipei Steaua Bucuresti? Singura solutie este preluarea fcsb-ului de catre armata sau recuperarea marcii si palmaresului de catre Gigi Becali. Daca fcsb se desfiinteaza, Steaua ajunge in situatia Craiovei, Repidului, Timisoarei, Ploiestiului, Galatiului etc, orase ale caror echipe au murit si nu vor mai putea fi reinfiintate niciodata decat prin clonare.
Clar ești prost, chiar prost de bubui! Cum ai ajuns tu la concluzia ca aș fi dinamovist? Doar pentru că am spus adevărul? Deși nu există leac pentru prostie, ***, poate cine știe...!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fumezi verde?:))) Daca a castigat de ce palteste CSA taxele de judecata?:))))))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.