Alte știri din fotbal
MM Stoica, cucerit de rival: „Atenție, e poate cel mai bun jucător din Superliga!”
3
Steaua - FC Bihor, în etapa #4 din play-off-ul Ligii 2 » Lincar are un examen greu în Ghencea
0
Sepsi - FC Voluntari, în play-off-ul din Liga 2 » „Finală” pentru promovarea directă în Superliga
0
Ce se întâmplă cu Mirel Rădoi după disputa cu Becali » Mihai Stoica: „Am vorbit cu el”
3
Știri din fotbal internațional
Bayern - Real Madrid, retur de foc în „sferturile” Ligii Campionilor: echipe probabile + cote
0
Neymar la Cupa Mondială? Președintele Braziliei a intervenit » „Asta i-am zis lui Ancelotti”
0
I-au pus oferta pe masă lui Cristi Chivu: 5 milioane de euro salariu, puteri depline!
7
Arsenal - Sporting, retur pe „Emirates” în sferturile Ligii Campionilor » Echipele probabile
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Planul „Marshall” al industriei românești: 5 miliarde de euro în ajutoare ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
Craiolguta a purtat negocieri secrete si cu atacantul lui Liverpool, Suarez si cu germanul Thomas Muller. Aestia nu au corespuns la vizita medicala. Pe lista mai sunt si alte vedete internationale in frunte cu Maradona.
Lotul nostru ...este mult slabit...ne luptam pentru locurile 10-12...nu ne mai aburiti cu alte cazaturi...
Bai baiatule, esti un cretin profund, vorba lui Djuvarra. Ai facut spume la gura ani de zile impotriva Stiintei cea adevarate, aia a lui Mititelu, acum te futtte grija invers. Esti cel mai mare iddiot pe care-l cunosc. Esti o tarrfa.
treceti cu senilele peste politrucii CSU PSD CRAIOVA-SATUL CU 5 SUPORTERI!
Ai probleme psihice,tu nici nu stii cu cine tii.
LEILOR,asa cum la un moment dat am militat pentru acest proiect pana sa-l acapareze psd-istii-asa vom milita pentru revenirea STIINTEI CRAIOVA MAXIMA ISTORICA!ISTORIA NU NE LASA!ISTORIA NU SE UITA!SUNTEM PREA MULTI!va ordon,treceti cu senilele peste ei!!
ar face bine sa caute un antrenor,asta nu are csu.
Ce sa caute un fotbalist la un starv de echipa?
Hopa!! ce s-a-ntamplat, Iogene? Nu mai da l4r5uta un oscior de supt? Ce te-ai urzicat asa? Chiar asa, sa va fi lasat muritori de foame, dupa ce v-a dat doi-trei dumicati acolo, atat cat sa nu va scada glicemia de tot? Ce ti-a promis? Ca-ti da dublu fata de cat ti-a dat marinelu' pentru faptu' ca esti nevoit sa-ti duci viata de mizerie in carucioru' cu rotile? Apropo de faptu' ca esti imobilizat pe viata: cand ne faci si noua dovada video ca poti face doua genuflexiuni, ca sa ne iei mau'? Hai, striga cum strigai pana mai ieri: "CS U, adevarata Universitatea Craiova"! Hai! Unu, doi, trei, si...!
CSU PSD CRAIOVA n-a vrut niciodata sa ia un aSTFEL DE JUCATOR..ACOLO LA PSD-ISTI E DOAR GARGARA IEFTINA SA pacaleasca idiotii care ii voteaza.pisamaspe ei degunoaie!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.