FOTBAL  »  Superliga  »  CSU CRAIOVA - FARUL 1-1

VIDEO Imaginile serii » Hagi, gest excepțional după Craiova - Farul: ce a făcut timp de 20 de minute

Universitatea Craiova - Farul 1-1 » La finalul partidei, Gică Hagi (58 de ani), managerul dobrogenilor, a stat 20 de minute la autografe, deși remiza din Bănie s-ar putea să-l coste titlul! +30   FOTO

Articol de , - Publicat duminica, 14 mai 2023 00:30 / Actualizat duminica, 14 mai 2023 00:37

Imediat după fluierul final al lui Chivulete, Hagi a răbufnit la adresa unui cameraman. Dar s-a calmat rapid, a aplaudat publicul și a dat mâna cu arbitrii.

Gică Hagi s-a declarat fericit, apoi a început șirul acuzațiilor: „Îmi dați și mie voie să vorbesc?! N-a fost penalty” » A lăudat un jucător + mesaj pentru Alibec
CSU Craiova - Farul

Gică Hagi, 20 de minute de autografe după CSU Craiova - Farul 1-1

Apoi, Hagi a fost „Rege” în afara stadionului. Asaltat de olteni, majoritatea copii, managerul Farului a stat la autografe circa 20 de minute!

„Vor fi cu noroc pozele, domnule Hagi, veți lua titlul cu punctul ăsta”, i s-a transmis.

Pentru că a dat autografe până la epuizare, autocarul Farului a plecat fără Hagi, alături de care a rămas un oficial al clubului. Gică a plecat separat, într-o mașină branduită cu numărul 10.

VIDEO. Aici s-a jucat titlul? Alibec a luat „roșu” și e OUT până la finalul campionatului!

FOTO. Cele mai tari imagini din jocul CSU Craiova - Farul:

+26 FOTO

Mai multe articole despre Craiova - Farul:

CSU CRAIOVA - FARUL
Fază de penalty analizată 5 minute la Craiova! Decizia luată de Kovacs și Chivulete