Alte știri din fotbal
Dacă pierde barajul Turcia - România, selecționerul e 99,99% OUT!
0
Moment rar în Unirea Slobozia - Oțelul Galați! Arbitrul a avut nevoie de schimbare
0
Unirea Slobozia - Oțelul Galați, în play-out. Arbitrul s-a accidentat și a fost schimbat
0
Conducerea Rapidului s-a săturat de sancțiunile din acest sezon: „Am încercat orice se poate, e o lege foarte învechită”
0
Știri din fotbal internațional
„Ați fost căutat de Real Madrid?” » Răspunsul lui Jurgen Klopp
0
Cel mai nebun meci al weekendului: aveau 5-3 în minutul 90+5, dar ce a urmat este SF
0
Decizia lui Alexander-Arnold după ce Alvaro Arbeloa l-a trecut pe bancă » „I-a fost rușine pentru ce-a făcut!”
0
Fiul lui Maradona a făcut complimentul suprem pentru un jucător de la Napoli: „Tata a fost «Dumnezeu», el este «Iisus»”
1
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Scenariul negru privind Strâmtoarea Ormuz: „Dacă Rusia și China decid să ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Cristian Tudor Popescu se ia de „românii trumpiți” și dă vina pe Donald ...
Libertatea
Ai memoria scurta. Uiti de pretentia idolului tau talpan, ca stadionul nou sa-i poart numele ? El spunea ca ar fi normal acest lucru. ....si inca nu am citit nici un necrolog la adresa lui.
Cum nu?..: in articol se spune ca meciul s a jucat oe oblemenco
Da,dar și Pigliaceli-o caricatura de portar-care nu se știe precis de ce-dar TOATE mingiile le-a trimis la adversar(in preajma propriului careu),sau afara-coechipierii fiind nevoiți apoi sa alerge pentru recuperare!Slab a jucat și Bairam care a pierdut toate mingiile sau a faultat și câmd (in sfârșit) a fost inlocuit,Reghecamp trebuia sa-l bage pe Nistor!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cartu a declarat la interviul tv ca a jucat cu Steaua! Q.E.D.!
Pai eu zic ca fata asta sa-l angajeze pe Talpan ca avocat; ca asta nu numai ca o sa-i rezolve cazul la "onoratele instante", dar o sa si pretinda vreo 37 de milioane de euro despagubiri pentru prejudiciul de folosire a numelui fara acceptul "proprietarului". Hai, ca se poate; Dincu e deja pe faza si trup si suflet pentru cauza "reclamantei"! :)))
Eu ma simt foarte bine in noaptea asta; Steaua (eu asa ii zic) a castigat si se bate inca acolo, la varf, la titlu. Chiar daca nu-l va castiga, eu sunt multumit ca Steaua (eu asa ii zic) si-a onorat din plin blazonul si istoria din 1947 si pana in prerzent. Tu, plangi inca, n-asa???
E dreptul femeii, nu cred ca exista discuție aici. Însă pe de alta parte cred ca este o onoare pt memoria tatălui dumneaei … îl pot numi Ilie Balaci de exemplu, nu cred ca Lorena s-ar opune. Mi se pare însă de prost gust sa numești un stadion după cineva încă in viața, gen Gheorghe Hagi sau Anghel Iordănescu … but that’s just me.
“ Între timp, fiica regretatului Ion Oblemenco, Clara Pigulea, care este și soția fostului fotbalist Adrian Pigulea, cea care deține marca "Ion Oblemenco", a făcut o cerere la FRF și LPF pentru ca numele tatălui său să nu mai fie flosit pentru stadion. Ea a precizat că denumitrea corectă este "Complex Sportiv Craiova - stadion de fotbal".”
Si ati ramas pacaliti pana astazi, ca CSA Talpan ar fi Steaua! Asa cevaaa...!?! Bai, voi judecati cu creierul si mintea voastra, sau cu ce va serveste "onorata instanta" din Romania???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.