Alte știri din fotbal
Corvinul Hunedoara - Dinamo, echipele de start » Titular în premieră la „câini”
3
Cu un singur punct după 7 etape, antrenorul lui Csikszereda admite: „Poate veni şi Mourinho”
0
FC Argeș - Sepsi » Gazdele conduc ostilitățile
0
Nemulțumirea lui Marius Șumudică, după a doua victorie la rând cu CFR Cluj
0
Știri din fotbal internațional
S-a terminat coșmarul! Vladislav Blănuță a fost prezentat la noua echipă
0
Antrenorul lui Liverpool a răbufnit, după situația bizară care i-a costat echipa: „Nu poate dura atât!”
1
Fiorentina - Frosinone, în etapa #2 din Serie A » Încă un gol în minutul 38
0
Puștiul de 11 ani a făcut peste 3.000 de „duble” în scop caritabil! L-au oprit ca să poată începe meciul
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marile companii americane îi întorc spatele lui Trump înaintea alegerilor ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Un tânăr beat a furat un avion Cessna și s-a îndreptat spre centrala ...
Libertatea
Și noi te iubim pe tine! dar doar în gură, imediat după ce postezi. Ști care diferența dintre un clonac și un câine? Câinele este un animal fidel omului, clonacul doar animal. Dar dintre un clonac și un șarpe? ai ghicit! nici una.
Mă întreabă un ”nene” pe Facebook ce am cu oltenii? și afirmă că ei sunt niște domni. Păi... domni nu știu dacă sunt! dar sigur ei trăiesc ca domnii din ajutorul social. Și asta pe spinarea celor pe care clonatul îi numește: ”cocalarii din Bucale”. Utie că ți-am răspuns aici.
Păi putem veni dacă veți schimba și numele partidului care vă patronează. Că numele echipei îl schimbați anual... deci se poate.
Prostule, nu mă intresează politica. Vreau să trăiesc întro țară în care se pune accentul pe muncă. Cu drumuri bune, cu oameni fericiți. Așa că da! doresc să văd toți PSDiștii dispăruți și la conducere politicieni decenți. Nu infractori, nu analfabeți, nu migratori, nu becalioți ... Ai înțeles ceva sau doctrina de partid nu te lasă? Da am greșit! voi nu aveți doctrină! furtul și mita nu ține loc de doctrină.
Unde e insulta nea moderatorul. Parca GSP nu mai era ziar de partid. Sau mă înșel și ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu iubesc din 1975 ”Campioana unei mari iubiri”. CSU e echipa PSD nu se identifică cu Știința, prostule. Sunteți niște clone plătite de marionetele PSD... și atât.
Campioana unei mai iubiri a jucat azi cu echipa 2a a CSU. Prostule, demagogia strică omenia....
Trebuie sa batem duminica echipa machedonilor.Hai Craiova!Forza Stiinta!
Care casă? prostule. Că noi jucăm pe unde putem. Nici un stadion din fiefurile PSDiste nu putem închiria. Trebuie promovată clona aducătoare de ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai stofă de PSD ist adevărat. *** în stil filozofic! Nu te pun stăpânii tăi în locul la donșoara Prim ministru? Măcar să avem ca ”șef” un *** dar și filozof. Să încercăm să ne imaginăm un comunicat în varianta PSD ist Federal: ”Nu vom mării în realitate pensiile! dar nu vă îngrijorați. Așa cum spunea și marele orator Cicero: perseverența e o calitate a celor puternici. Perseverați în a ne vota și noi vom deveni tot mai puternici.” financiar! firește.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.