Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
9
Știri din fotbal internațional
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
Domnu Apostol , dumneata ai scris aberația asta ? Citez ...derby-ul dintre Știința și Steaua ... ? Poate nu știi că suntem în 2017 . Poate nu știi că fcsb și csuc sunt niște clone . Apropos , la Spiru se învață despre Dolly ? Ești penibil domnule , precum fițuica asta behăitoare ...
Mai "ziaristule"!Despre care meci scrii ? Inca nu ai aflat ca Justitia a constatat ca preluarea clubului Steaua in anul 2003, de catre agresivul "om de afaceri" Gheorghe Becali-cum se numea atunci-s-a facut cu incalcarea Legii, iar vanzarea a fost declarata nula?Mai pe intelesul tau,FCSB nu e Steaua !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Slăbuț, CSKA Sofia are 31 de titluri de campioană... Mai caută prin fostul "lagăr sovietic", studiază palmaresele și mândrește-te că aveți continuitate voi și suratele voastre frățești. "Comuniștilor, lăsați lumea să respire!" cum bine zicea - a nimerit-o involuntar, dar gura păcătosului adevăr grăiește - George Becali. Vi se potrivește!!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E de la sters pantofii, intelege-l si pe el. L-am cam exlploatat in ultima vreme =)))
Pe umilii Duckacadam sau Stoi... , pardon Slughiță îi înțeleg . Că fără Ciobandant ar fi muritori de foame . Dar scârța-scârța pe hârtie , jurnaliști (chipurile) gen Crăițoiu sau Apostol cetot dau în sus și-n jos cu Steaua ? Ori sunt atât de proști că nu știu ce înseamnă o hotărâre judecătorească , ori sunt mai jenanți decât preșurile gen Ducadam , vânzătorul de mănuși ..
Doi mega-prostalai sub mine, gazaev si Rupert din Hadareni
Talpan a dat in judecata si CNA-ul ca i-a lasat pe incultii astia sa-si faca de cap. Sa vezi show daca o sa castige si procesul asta. Poate sa ceara daune de imagine si astea sunt cele mai costisitoare =)))
Scandal de fațadă ca de obicei, cel mai probabil 2, mare minune x.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.