Alte știri din fotbal
„Diavolul” Matteo Duțu a fost prezentat oficial la Dinamo: pe câți ani se întinde contractul
0
Filipe Coelho, declarație pe placul finanțatorului Rotaru: „Acesta e cel mai important lucru”
0
Dublul campion din Superliga a revenit în România! A fost prezentat oficial
0
După Boateng, Dinamo îi propune și lui prelungirea: „Îl vedem în continuare ca parte importantă a proiectului nostru”
0
Știri din fotbal internațional
Vinovații FCSB pentru eșecul de la Zagreb: Ngezana a fost DEZASTRUOS, Olaru are o statistică negativă șocantă » Singurul „motor” a fost schimbat la 1-2
0
Tottenham negociază transferul legendei lui Liverpool
0
Directorul GSP a răbufnit: „Meciul FCSB? Catastrofal, vraiște! Iar un lucru mi se pare de neconceput”
2
Galatasaray transferă de la campioana Italiei » Jucătorul a ajuns la Istanbul pentru vizita medicală
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
O șoferiță din Suceava a urcat beată la volan pentru că i-a murit porcul și ...
Libertatea
de ce jucati fotbal cu mana ?va plac manariile ? echipa de handbal ce sunteti.
Cine a zis că golul lui koljic a fost regulementar? În compensatie, arbitrul a anulat golul lui Ivan perfect valabil. Și până la final Sepsi a bătut că a fost mai bună, așa e normal, echipa mai bună să câștige, noi acceptăm asta, văd că voi nu. Voi sunteti ăia care când isi luau bataie in spatele blocului la fotbal se puneau pe plâns si nu tăceau până nu le spunea toată lumea că a fost egal ca să-i împace. Acum că nu vă mai împacă nimeni plângeti continuu.
Vai de mama lor!
pt astia si gollul lu koljic cu mana e regulamentar ! n-ai ce sa le explici ...gasesc mereu ceva de zis si pe mine deja ma irita la culme ! astia isi luau bataie in spatele blocului la fotbal...erau aia care mereu inventau o regula absurda pe loc, pt ei ! nu ai cu cine ..***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Falimentache, de la tine nu mă supără nimic, că tu fabulezi continuu, cum să mă supăr? Ai propria manieră de interpretare a fazelor, trăiești în lumea ta dar asta o știe deja toată lumea. Cum să mă mai supăr când am văzut că ai rescris legea falimentului, în manieră proprie, si ai explicat că de fapt FCU nici n-a dat faliment si ai explicat și de ce, când fosta FCU e moartă și îngropată. Culmea e că unii mititei au si crezut fabulatiile alea de te luai cu mâinile de cap.
lasa-l, frate ! nu ii mai explica...imi dadui sema ca le dam prea multa importanta !! sa ramana in lumea lor ...in metaverse csu mogosoaia cu toti ai lor ! livin' la vida moca ...tare rau asta hahahaha bravo ba ala cu acest banner !!
:))) Ori te irita apelativul derivat de la "clona"? N-ar trebui... ma rog!:)) Clonache, exact de la faultul foarte clar asupra lui Compagno a pornit contraatacul vostru din care s-a facut 2-0, ce-o mai dai cu misto-uri ieftine? A fost un fault limpede, comis chiar sub nasul Barsanului, iar din momentul ala mingea a plecat glont catre poarta noastra. Arbitrul trebuie sa vada macar fazele astea simple petrecute la cativa metri de el, ca de-aia e acolo. Cat despre simulari, esti de-a dreptul ridicol cand arunci pisica la noi, pentru ca stii si tu foarte bine ca tocmai aia ai vostri se tavaleau pe jos si se vaicareau de ziceai ca i-a impuscat cineva. Cel mai bun exemplu a fost clownul ala care simtise doua degete in piept si s-a aruncat de parca a cazut de pe cal, tinandu-se de fata.:))) Asadar, CLONACHE, debitezi numai prostii! Culmea e ca-ti sta bine asa!:))))
Asta e părerea ta falimentache. Faultul la Compagnio, dacă o fi fost, a fost la peste 60 m de poartă, așa puteti să găsiti si un aut la începutul reprizei si să spuneti că de acolo se trage. Oricum, de câte ori au pierdut mingea cei de la fcu simulau un fault, așa că nu se mai stia ce e real și ce nu. La primul gol, si la tv au dat din 4 unghiuri. Din 3 unghiuri se vedea că n-a fost. Nici din al 4-lea nu era prea clar, dar comentatorii caută orice să ațâțe spiritele. Au fost destule decizii si anti CSU care puteau să fie decisive, dar alea bineînțeles că nu contează.
tu esti foarte "destept" ...n-am ce sa iti mai raspund ! du-te tare si lasa-ne !!! echipa de handbal ce sunteti !!!
Cu greseli DECISIVE de arbitraj la AMBELE goluri ale invingatoarei, Clonel! Nu e putin lucru!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.